reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Boże, jacy Ci lekarze są.... Ughh beznadziejni!!!!

Daj znać jak sytuacja, wierzę że to jakaś pomyłka.... Trzymam mocno kciuki!



Laluniu, to jeszcze nic nie znaczy, ginekolog mówiła ze wszystko ok, była owulacja, była. Były starania, były. To nic nie znaczy, czekaj cierpliwie :*



Boże, a to zrobili wam po złości czy się zapomniało z tą poczta?? Bez sensu ale cóż... Stres niestety chyba nigdy nas nie opuści w życiu.... Wiecznie za czymś gonimy.... Wiecznie człowiek chce więcej.... Trzymam kciuki za zabieg synka, oby tu szybciutko poszło i sprawnie [emoji3590]



Tak samo ja dzisiaj usłyszałam, że kobieta zaprasza mnie na usg zobaczyć czy ciąża jest żywa... Jak mój mąż się o tym dowiedział, to tak się wkur.....il.... Zero delikatności. Po co się wysilać??



Tak, Kochana, dziękuję za pamięć [emoji3590][emoji3590] byłam, nic na NFZ nie zalatwilam ale przynajmniej usg miałam za darmo zrobione, słyszałam przez chwilunie serduszko :) Fasolka urosła, tydzień temu CRL 0,34 dzisiaj już 1,20 :) nic niepokojącego nie widać ani nie słychać :)
Szukam innego lekarza na NFZ [emoji23]

Powiem Ci szczerze że stres i leki będą Ci ciągle towarzyszyć. Ja mimo że wiem że jest ok, idąc dzisiaj na usg mało na zawał nie padlam...
Zobaczysz zarodek, zaraz potem serduszko i będziesz najszczesliwsza na świecie, gwarantuje Ci to :*



Czekaj :*




Byłaś na becie??? :) sprawdź dla spokoju ducha, taka niepewność to też nic dobrego :*
Nnat - zapomnieli powiadomić. Dziś sam trafił na korespondencję. Szczęście w nieszczęściu, że dziś rano - zdąży:)

Piękna fasolka:))))
 
reklama
O jeny! To jest cudo! Widok marzenie [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] gratulacje !!!



Fasoleczka cudowna [emoji7] dużo zdrówka dla was [emoji4]



Piękna :) niech rośnie zdrowa :) zdrówka dla Ciebie :)

Dziękuję Kochaniutkie :*

Piękna ta Twoja kropeczka, jak fajnie, że tak ładnie rośnie
Dzięki Kochana, mam nadzieję, że te Twoje czary dalej działają i tak będzie, jak mówisz :* Wizytę będę miała w 7tyg3d wg OM i przypuszczalnie 6 tyg5d wg owulacji. Ja po wczorajszej wizycie - na której 5 razy gin powiedziała, że jest ok i normalne, że jeszcze nie ma kropka - non stop oglądam piersi. Powiem Wam, że ładne, tylko żylaste ;):p

Dziękuję [emoji173]️
A tak wierzyć nie chciałam że może się udać :)

Oczywiście że działają. :) uwierz ze będzie dobrze. Pomodl się jeśli ma Ci to pomoc. Mi, o dziwo, bardzo to pomogło i pomaga nadal. Niemal co wieczór pomodle się i proszę o zdrowie i siłę dla Maleństwa i dziękuję za każdy dzień i za to, co mnie danego dnia spotkało.

Piersi w ciąży sa ekstra! :) a jakie wrażliwe się robia... Na KAŻDY dotyk :D jeśli wiecie o co mi chodzi.... :D
Tylko mi się niestety ciężko śpi, za każdym razem jak zmieniam pozycje niemal na baczność wstaje z bólu :D

Jakie małe cudo! :)

[emoji173]️

Dzieki.... No mówiła mówiła.... I mi też 5 razy powtarzała co ja chcę od tej macicy jak ma piękne Endo... Co ja chcę od tego progesteronu skoro enod jest i owu była.... Co ja chcę od tych hormonów i po co truć organizm jak wszystko jest ok... Że jest ok, że była owu, i że jak były poprawki w rozytulankach (a były po dwa razy dziennie) to ma być ciąża i już.... I że czekać i zobaczymy.... Jak mówiłam co mam robić jak będę plamić to mam się nie przejmować tym. No świetnie.....

No i zrób tak! Mówiłam Ci już, taka może być Twoja uroda. :* jesteś pod kontrolą ginekologa. Babeczka wydaje się być konkretna i kompetentna :) czekamy z zacisnietymi kciukami [emoji173]️

Hej kobitki
U mnie 18dc od 2 dni jakaś dziwna jestem taka zmęczona. Dziś na papierze pojawiły się śladowe punkcie krwi mam nadzieję że to od owu pobolewa mnie czasem podbrzusze jak na @ ale lżej. Jak nie przyjdzie franca to zrobię test nie wcześniej niż tydzień po terminie żeby nie robić sobie nadzieji

Gratulacje wszystkim co się udało
Nnat cudna fasolka [emoji4]

Trzymam kciuki :) od razu przystapiliscie do działania?? :)
Jak w ogóle powrót do pracy? :*

Dziękuję [emoji173]️

Nnat - zapomnieli powiadomić. Dziś sam trafił na korespondencję. Szczęście w nieszczęściu, że dziś rano - zdąży:)

Piękna fasolka:))))

Dobrze ze znalazł.... Zdazyliscie że wszystkim?? :*

Dziękuję [emoji173]️
 
Dziękuję Kochaniutkie :*



Dziękuję [emoji173]️
A tak wierzyć nie chciałam że może się udać :)

Oczywiście że działają. :) uwierz ze będzie dobrze. Pomodl się jeśli ma Ci to pomoc. Mi, o dziwo, bardzo to pomogło i pomaga nadal. Niemal co wieczór pomodle się i proszę o zdrowie i siłę dla Maleństwa i dziękuję za każdy dzień i za to, co mnie danego dnia spotkało.

Piersi w ciąży sa ekstra! :) a jakie wrażliwe się robia... Na KAŻDY dotyk :D jeśli wiecie o co mi chodzi.... :D
Tylko mi się niestety ciężko śpi, za każdym razem jak zmieniam pozycje niemal na baczność wstaje z bólu :D



[emoji173]️



No i zrób tak! Mówiłam Ci już, taka może być Twoja uroda. :* jesteś pod kontrolą ginekologa. Babeczka wydaje się być konkretna i kompetentna :) czekamy z zacisnietymi kciukami [emoji173]️



Trzymam kciuki :) od razu przystapiliscie do działania?? :)
Jak w ogóle powrót do pracy? :*

Dziękuję [emoji173]️



Dobrze ze znalazł.... Zdazyliscie że wszystkim?? :*

Dziękuję [emoji173]️
Będzie musiał jechać na pocztę główną czynną całą dobę, ale zdąży wysłać poprawki przed północą, dzięki że pytasz:)
 
Przedstawiam wam moja fasolke [emoji16]Zobacz załącznik 1020726

Gratulacje! Tez taka chce! :D


Dziewczyny, jak szybko (i czy w ogóle we wczesnym stadium ciąży) zauważyłyście żyły na piersiach?
Dziś się porządnie przyjrzałam i mam je całkiem widoczne. Tylko nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi, wiec nie wiem czy mam takie żyłki zawsze, czy teraz dopiero wyszły :D

I kolejne dziwne pytanie- czy na początku ciąży zauważyliście zmianę koloru sutków?
 
Racuszek robią się ciemniejsze :)
Nie pomoge za wiele bo od kilku miesiecy zawsze po owu mam rozmiar wieksze, tkliwe i zylaste ... Ehhhs
 
reklama
Gratulacje! Tez taka chce! :D


Dziewczyny, jak szybko (i czy w ogóle we wczesnym stadium ciąży) zauważyłyście żyły na piersiach?
Dziś się porządnie przyjrzałam i mam je całkiem widoczne. Tylko nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi, wiec nie wiem czy mam takie żyłki zawsze, czy teraz dopiero wyszły :D

I kolejne dziwne pytanie- czy na początku ciąży zauważyliście zmianę koloru sutków?
Dziękuję :D Może się zarazisz? :D

Jakoś w okolicach pozytywnego testu, może ciut później. około 10-14 dpo. A zmiane koloru sutków ze 2 tygodnie temu, czyli w okolicach 6-7 tc. :)

Dziękuję, zapatrz się!!! :D ♥ Czekam na Ciebie ♥

Cudowności!! Troche zazdroszcze ;) nie bylam, pojde dla spokoju jutro rano, ale nie wierze juz w cuda + moze do rana przyjdzie @. Chociaz nigdy nie dostaje inaczej jak tylko i wyłacznie rano.
Dziękuję ♥ Kochana, a może akurat to już lada moment??? :)
Trzymam kciuki żeby @ nie przyszła rano i biegnij na betę :* Nie mogę się doczekać ♥
 
Do góry