reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Moja koleżanka zaszła w ciążę w 8 dniu cyklu , testy robiła w dzień@, dzień po w 8 dniu po i negatywne. W 10 dniu po@ dopiero wyszedł test. Dziś jest w 30 tyg ciąży. Także wszystko jest możliwe.
To moze jest i dla mnie szansa bo już robiłam test dwa dni przed @ i 3 dni po @. Oba negatywne a okresu nadal brak a to już 37 dzień cyklu
 
reklama
Można zgłupieć... Testy z dzisiaj. Wczoraj domowe laboratorium i facelle pozytyw, ten trzeci negatyw... to kiedy ta owulacja? Help!
 

Załączniki

  • 15685537000865365444557348437495.jpg
    15685537000865365444557348437495.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 73
Szlak... A ja jestem 8-9 dzień po owu i boli mnie podbrzusze. Poza tym..... Żadnych objawów. Szlak mnie trafia. Że mam te cykle takie długie. Jeszcze tydzień czekania na okres albo już zaczną mi się plamienia przed okresem lada dzień . A potem 8 dni okres... Grrrr :/ mam jakieś nerwy dzisiaj.
 
kiedy pytam moim jedynym objawem ciążowym w tej ciąży jest właśnie bolące podbrzusze. Nic więcej,ani piersi ani senność nic....także ten miej nadzieję
 
Dziewczyny ...... Mówię do siebie jakbym była chora na głowę .... "Nie wmawiam sobie nie wmawiaj sobie nie wmawiaj sobie".... Ale mam taką ogromna ilość białego śluzu..... Jakby miały przyjść kolejne dni płodne. :D

Diablica3010 ale ja mam taki ból że nawet miednica mnie boli.
 
reklama
Dziewczyny ...... Mówię do siebie jakbym była chora na głowę .... "Nie wmawiam sobie nie wmawiaj sobie nie wmawiaj sobie".... Ale mam taką ogromna ilość białego śluzu..... Jakby miały przyjść kolejne dni płodne. :D

Diablica3010 ale ja mam taki ból że nawet miednica mnie boli.
Mnie boli podbrzusze a raczej ,,pulsuje,, i też mam biały śluz. Hehe, ale wątpię żeby to była ciąża u mnie.
 
Do góry