reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Póki co to ja mam nadzieję, że w grudniu będę miała owulację i że nowy zestaw leków nie namiesza za bardzo w cyklu.

@KiedyPytam czy ty miałaś krwawienia po duphastonie? Bo przecież wczoraj wieczorem mnie dopadły razem z bólem podbrzusza a to dopiero 13dc :/
 
Zwiarowac idzie! W poniedziałek 12mm endo 8.4, dzisiaj pęcherzyka nie ma a endo 11.3 od wczoraj od 5 ból jajników do dzisiaj na przenian prawy, lewy. No i trochę płyny w zatoce daglasa.... Mam brać dupka i 2.12 na betę.... Co o tym mam myśleć...
 
Póki co to ja mam nadzieję, że w grudniu będę miała owulację i że nowy zestaw leków nie namiesza za bardzo w cyklu.

@KiedyPytam czy ty miałaś krwawienia po duphastonie? Bo przecież wczoraj wieczorem mnie dopadły razem z bólem podbrzusza a to dopiero 13dc :/
Ja miałam krwawienia i z dupkiem i bez dupka więc tego nie ma co łączyć...
 
reklama
Do góry