reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania i wsparcie po ciazy biochemicznej

Ja, gdybym nie zrobiła testów i bety, nie wiedziałabym o c. biochemicznej, bo krwawienie zaczęło się w dniu spodziewanej miesiaczki, jedyna różnica to plamienie przed- ktore wziełam za plamienie implementacyjne ...
 
reklama
Ja, gdybym nie zrobiła testów i bety, nie wiedziałabym o c. biochemicznej, bo krwawienie zaczęło się w dniu spodziewanej miesiaczki, jedyna różnica to plamienie przed- ktore wziełam za plamienie implementacyjne ...
No właśnie...u mnie ta poprzednia taka była. I myślę że często tak może byc
 
Ale objawami bym się nie sugerowała, czytałam dużo wypowiedzi na forach i wiele (pewnie większość) dziewczyn nic nie czuje i dowiadują się bo miesiączka nie przychodzi, także głowa do gory😊
 
Hej! Ja już po wizycie u lekarza i wyglada na to, że wszystko dobrze :) dziś 10 dc i jest pęcherzyk 1,8 mm. Lekarz zapisał tylko suplement i generalnie powiedziała, że jeśli po roku starań nie zaskoczy, to wtedy będziemy się martwić. Wizyta podniosła mnie trochę na duchu :) no i pęcherzyk cieszy. Dziś zacznę robić testy owu. Fajnie było widzieć usg, bo byłam pewna, że coś jest na rzeczy, bo prawy jajnik dawał o sobie znać ;)
 
Naomi, to super! U mnie dalej odczucia inne niż na miesiączkę, jutro powtórzę test i dam wam znać na czym stoję😊
 
Ja dostalam wynik progesteronu i jest 21,5 czyli wyglada na to ze owulacja mogla byc tak? Bo jesli tak to szukam przyczyn braku powodzen gdzie indziej.
 
reklama
Wygląda, że była😊 aczkolwiek nie znamy jednostki i przedziałów, na wynikach powinnaś mieć normy dla każdej fazy cyklu
 

Podobne tematy

1
Odpowiedzi
19 tys
Wyświetleń
781 tys
Do góry