reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania o drugie dziecko

Groszek33

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2021
Postów
19
Miasto
Poznań
Hej kochane ,

jestem tu nowa☺️, witam wszystkich !
Postanowiłam napisać, ponieważ czuje ze potrzebuje rozmowy z innymi Kobietami które jak ja starają się o dziecko .
Jestem mama rocznej dziewczynki, zaszłam wtedy w ciąże już za 1 podejściem.
aktualnie marze o kolejnym dziecku , niestety staramy się już 6 niesiecy.
ciężko to znoszę , rozczarowania się okropne .
Niebawem idę do lekarza, ponieważ znowu mam nieregularne miesiączki.
Zbadałam tarczyce i tam jest okej. Byłam na kontroli po urodzeniu córki i tez było wszystko dobrze , jednak martwię się nieregularnym okresem i czasami pobolewaniem brzucha .
Z mężem kochamy się prawie co 2 dzień w okienku czasowym na owulacje .
Moj poród córki zakończył się łyżeczkowaniem łożyska i ciagle się martwię ze coś może być nie tak. Wiem ze czasami kobiety po tym zabiegu maja problem w zajściu w kolejna ciąże .
ciężki to dla mnie czas ,wiem ze powinnam się cieszyć już 1 dzieckiem ale wiecie same jak to jest gdy Kobieta marzy o byciu matka dzieci..
Mam 33 lata i czuje ze to już mojczas ..płakać mi się chce na sama myśl ze to wszystko tak długo trwa . 🥲
 
reklama
Witaj ! Tez jestem tu nowa. Ja niestety jeszcze nie mam dzieci, ale od 5 miesięcy staramy się o pierwsze. Narazie bezskutecznie. Ten cykl mam pierwszy stymulowany clo. Wiążę z nim wielkie nadzieje. Zobaczymy co czas pokaże. Uszy do góry ! Nie jestes sama ! ❤
 
Hej, ja pierwszą i jedyną ciążę poroniłam. W drugą zaszłam po 9 miesiącach od łyżeczkowania (z czego 3 miesiące czekaliśmy na tzw zielone swiatlo, więc można powiedzieć, że staraliśmy się pół roku).

Zrob badania - będziesz wiedziała na czym stoisz a i lekarz będzie miał się do czego odnieść. Zacznij od podstawowych. Z badan jakie ja robiłam to: tsh, morfologia, ft 3 i ft4, Wit b12, kwas foliowy, prolaktyna, żelazo, glukoza. Mąż zrobil badanie nasienia, ja dodatkowo zrobiłam trombofilię. Na resztę pewnie sam lekarz da Ci skierowanie.
 
Hej kochane ,

jestem tu nowa☺️, witam wszystkich !
Postanowiłam napisać, ponieważ czuje ze potrzebuje rozmowy z innymi Kobietami które jak ja starają się o dziecko .
Jestem mama rocznej dziewczynki, zaszłam wtedy w ciąże już za 1 podejściem.
aktualnie marze o kolejnym dziecku , niestety staramy się już 6 niesiecy.
ciężko to znoszę , rozczarowania się okropne .
Niebawem idę do lekarza, ponieważ znowu mam nieregularne miesiączki.
Zbadałam tarczyce i tam jest okej. Byłam na kontroli po urodzeniu córki i tez było wszystko dobrze , jednak martwię się nieregularnym okresem i czasami pobolewaniem brzucha .
Z mężem kochamy się prawie co 2 dzień w okienku czasowym na owulacje .
Moj poród córki zakończył się łyżeczkowaniem łożyska i ciagle się martwię ze coś może być nie tak. Wiem ze czasami kobiety po tym zabiegu maja problem w zajściu w kolejna ciąże .
ciężki to dla mnie czas ,wiem ze powinnam się cieszyć już 1 dzieckiem ale wiecie same jak to jest gdy Kobieta marzy o byciu matka dzieci..
Mam 33 lata i czuje ze to już mojczas ..płakać mi się chce na sama myśl ze to wszystko tak długo trwa . 🥲
Jesteś krótko po porodzie. Jeżeli karmisz piersią, lub niedawno przestałaś może być tak że płodność jeszcze nie wróciła. Krwawienia nie są po porodzie jednoznaczne z wystąpieniem owulacji. Jeżeli chcesz pogadać pisz priv. Dwa razy zachodziłem w ciążę 11 miesięcy po porodzie 🙂
 
Mój syn ma 2 lata, my od roku staraliśmy się o rodzeństwo. Ale udało się! Jestem w ciąży, choć po przejściach (biochemiczne). Trzymam kciuki - uda sie!
 
Witaj ! Tez jestem tu nowa. Ja niestety jeszcze nie mam dzieci, ale od 5 miesięcy staramy się o pierwsze. Narazie bezskutecznie. Ten cykl mam pierwszy stymulowany clo. Wiążę z nim wielkie nadzieje. Zobaczymy co czas pokaże. Uszy do góry ! Nie jestes sama ! ❤
Hej,dziekuje 💖 będę za Was zatem 3mac mocno kciuki 💜🙏 wiem ile to znaczy . Uda się uda💜
 
reklama
Hej, ja pierwszą i jedyną ciążę poroniłam. W drugą zaszłam po 9 miesiącach od łyżeczkowania (z czego 3 miesiące czekaliśmy na tzw zielone swiatlo, więc można powiedzieć, że staraliśmy się pół roku).

Zrob badania - będziesz wiedziała na czym stoisz a i lekarz będzie miał się do czego odnieść. Zacznij od podstawowych. Z badan jakie ja robiłam to: tsh, morfologia, ft 3 i ft4, Wit b12, kwas foliowy, prolaktyna, żelazo, glukoza. Mąż zrobil badanie nasienia, ja dodatkowo zrobiłam trombofilię. Na resztę pewnie sam lekarz da Ci skierowanie.
Witaj, dziekuje za słowa wsparcia.
Joana Ty swoje kochana tez przeżyłaś . Ciesze się ze się udało 💜 córeczkę masz czy synka ? Lekarza mam w połowie sierpnia bo jest na urlopie . Czekam . Na chwile obecna mam zrobione badania tarczycy i to jest okej.Reszta to już od lekarza zależy . Staram się już nie nakręcać itd ale sama wiesz jak ciężko jest po prostu wyluzować .
 
Do góry