Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
dziewczynki moje kochane, nie wiem czy wiecie ,pewnie nie wszystkie wiedzą ,ale istnieje grupa prywatna o nazwie takiej jak nasz wątek , założycielką jestem ja , grupa polega na tym ,że tylko członkinie mają do niej dostęp i można tam pisać o tym o czym nie chce się pisać tu na forum ogólnodostępnym lub wklejać swoje zdjęcia którymi chcemy się podzielić, jeżeli chcecie zostać członkiniami tej o to grupy to możecie napisać ,a ja wyślę zaproszenia do Wasskłada się puki co z 4 osób ,a dwie z nich są już w ciąży
na początku jak założyłam ten wątek to mi tonął i nie było prawie ruchu i to samo jest teraz w grupie , dawno nikt się nie odzywał możemy ją reanimować bo w przeciwnym wypadku będę zmuszona usunąć grupę jeśli okaże się w sumie niepotrzebna.Także jeśli macie ochotę to piszcie.
Masz racje tyle ze ja nie wyszukuje jakos tak samo z siebie...dziwne mam przeczucia...Anulka - im wiecej się wpatrujemy tym więcej widzimy.trzymam, trzymam && mocno!!
Inis dla zafasolkowanych sa fora dane na miesiac rozpakowanianp termin porodu na czerwiec to czerwcowki 2014 itp
Kobitki normalnie mam wrazenie ze mi przyjaciolka spochla:/ przytulanek nie bylo dwa dni a czyje sie jakbym byla po jakims hardcorecos zaczynam glupiec jak wpatruje sie w swoje cialo:/
Masz racje tyle ze ja nie wyszukuje jakos tak samo z siebie...dziwne mam przeczucia...
Nie chce robic z siebie glupiej ale chyba jak moj przyjedzie wsiadam w auto i jade do apteki haha