reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
4 668
Cześć dziewczyny, macie doświadczenia dot laparo/histeroskopii? W którym cyklu starań po się udało? I jakie były wasze diagnozy?
 
reklama
Cześć dziewczyny, macie doświadczenia dot laparo/histeroskopii? W którym cyklu starań po się udało? I jakie były wasze diagnozy?
Cześć, też jestem ciekawa. W poniedziałek miałam robioną drożność ale niestety teraz czeka mnie laparoskopia bo lekarz powiedział że szału nie ma.
 
Cześć, też jestem ciekawa. W poniedziałek miałam robioną drożność ale niestety teraz czeka mnie laparoskopia bo lekarz powiedział że szału nie ma.
A masz jakieś inne podejrzenia?
Podczas laparo sprawdzą dokładnie i jeśli coś będzie nie tak, poprawią :) w jakim mieście masz mieć zabieg?
 
Cześć dziewczyny, macie doświadczenia dot laparo/histeroskopii? W którym cyklu starań po się udało? I jakie były wasze diagnozy?
Ja miałam laparoskopie bo miałam torbiel i lekarze podejrzewali endometrioze. Niestety diagnoza się potwierdziła i mam zatkany jeden jajowod, drugi udrożnili. W ciążę zaszłam w piątym cyklu po i teraz siedzi obok mnie moja 8 miesięczna maruda (ząbkowanie) synuś ❤️
 
reklama
Do góry