reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Ja miałam laparoskopie bo miałam torbiel i lekarze podejrzewali endometrioze. Niestety diagnoza się potwierdziła i mam zatkany jeden jajowod, drugi udrożnili. W ciążę zaszłam w piątym cyklu po i teraz siedzi obok mnie moja 8 miesięczna maruda (ząbkowanie) synuś ❤️
Gratulacje ❤️❤️ ja jestem 9 dni po laparo i dzisiaj już uskutecznilam starania, mam nadzieję że szczęście się do nas uśmiechnie i otrzymamy upragnione maleństwo 💪
Tak w Oświęcimiu mam mieć laparoskopię, chciałabym być już po.
Nie obejrzysz się i będzie po. Kiedy masz termin?
 
reklama
Gratulacje ❤️❤️ ja jestem 9 dni po laparo i dzisiaj już uskutecznilam starania, mam nadzieję że szczęście się do nas uśmiechnie i otrzymamy upragnione maleństwo 💪

Nie obejrzysz się i będzie po. Kiedy masz termin?
Za 22 dni. Też mam nadzieje że po laparo w końcu nam się uda i trzymam kciuki za Ciebie 😊
 
Byłam dziś u mojego lekarza dokładnie mi wszystko wytłumaczył i mimo wszystko powiedział ze mamy dalej się starać bo zawsze jest szansa ze badanie coś mogło udrożnić bo tragedii nie ma gdyż płyn wypełnia jajowody ale nie dostaje się gdzieś tam dalej...staramy się i odliczamy dni do laparoskopii 💪
 
Byłam dziś u mojego lekarza dokładnie mi wszystko wytłumaczył i mimo wszystko powiedział ze mamy dalej się starać bo zawsze jest szansa ze badanie coś mogło udrożnić bo tragedii nie ma gdyż płyn wypełnia jajowody ale nie dostaje się gdzieś tam dalej...staramy się i odliczamy dni do laparoskopii 💪
Trzymam mocno kciuki ✊✊ i oczywiście dawaj znać 😍
 
reklama
Ja miałam laparoskopię z częściową resekcją jajnika i wkrótce potem zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań. Tylko owulacja była z drugiego jajnika, a ten już chyba nigdy nie wrócił do normalnego funkcjonowania.
 
Do góry