reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania pa laparo

Byłam wczoraj na wizycie Pani doktor bardzo fajna babka, kolejna wizyta 14 września monitoring bo chce zobaczyć jak to u mnie działa. Powiedziała żeby mąż zrobił fragmentacje jeszcze chociaż ja to już bym chciała iui już no ale ona wszystko na spokojnie i żeby wyluzować.
I tak niestety mimo chcemy niczego nie podspieszymy.. trzymam mocno kciuki 😘✊
 
reklama
Hej
Ja napisze ze od 1,5 roku staramy sie
W lipcu tego roku miałam laparoskopie
Usłyszałam od lekarza ze jajowody drożne i ze wszystko super
Po 1,5 miesiąca udałam się do zupełnie innego ginekologa w innym celu który chciał mnie zbadać jak usłyszał ze nie byłam na kontroli po laparo…bo mój kazał mi się pojawić dop po 3 miesiącach
Iiiiiii
Okazało się ze mam cystę prawdopodobnie endometrialna o wielkości Ok 7,5 cm!!!
Dał od razu skierowanie do szpitala
Udałam się do swojego gina który twierdził ze wszystko Ok…
Właściwie to nic nie powiedział …tylko tyle ze endometrioza to taka upuerdliwa choroba …😳 i kazał mi przyjść w kolejnym cyklu w 3 dniu
Pojechałam do krk do profesora Jach
Który zaproponował histeroskopie .. ale o cyscue dyzo nie mówił .. tylko tyle ze poczekajmy do następnego miesiąca 🤨
Ale ja nie chce czekać tak długo …
W ta środę jadę do lekarza którego poleciło mi kilka osób - podobno ma doświadczenie z endometrioza
Został nuz zaznajomiony z moim przypadkiem
Jestem ciekawa co zaproponuje
Stres mnie zjada…
 
Hej
Ja napisze ze od 1,5 roku staramy sie
W lipcu tego roku miałam laparoskopie
Usłyszałam od lekarza ze jajowody drożne i ze wszystko super
Po 1,5 miesiąca udałam się do zupełnie innego ginekologa w innym celu który chciał mnie zbadać jak usłyszał ze nie byłam na kontroli po laparo…bo mój kazał mi się pojawić dop po 3 miesiącach
Iiiiiii
Okazało się ze mam cystę prawdopodobnie endometrialna o wielkości Ok 7,5 cm!!!
Dał od razu skierowanie do szpitala
Udałam się do swojego gina który twierdził ze wszystko Ok…
Właściwie to nic nie powiedział …tylko tyle ze endometrioza to taka upuerdliwa choroba …😳 i kazał mi przyjść w kolejnym cyklu w 3 dniu
Pojechałam do krk do profesora Jach
Który zaproponował histeroskopie .. ale o cyscue dyzo nie mówił .. tylko tyle ze poczekajmy do następnego miesiąca 🤨
Ale ja nie chce czekać tak długo …
W ta środę jadę do lekarza którego poleciło mi kilka osób - podobno ma doświadczenie z endometrioza
Został nuz zaznajomiony z moim przypadkiem
Jestem ciekawa co zaproponuje
Stres mnie zjada…
Dobrze powiedział endometrioza to taka i
Upierdliwa choroba:( czasochłonna i wymagająca nakładu finansowego.... mam II stopnia

Ale nie poddawajcie się ❤️ córka 19 miesięcy i synek za 8tyg przyjdzie na świat
 
Dobrze powiedział endometrioza to taka i
Upierdliwa choroba:( czasochłonna i wymagająca nakładu finansowego.... mam II stopnia

Ale nie poddawajcie się ❤️ córka 19 miesięcy i synek za 8tyg przyjdzie na świat
Teraz już wiem 😞
Ale mi przykro ze przez rok leczenia u niego mówił ze wszystko jest super
A na zwykłym usg u innego lekarza od razu usłyszałam ze widać ognisko endometriozy
Prof mi powiedział ze w trakcie laparo napewno to widzieli i słowem nie jest wspomniane w wypisie 😭
Teraz czyje się jak tykająca bomba z ta torbielą

Gratuluje dzieciaczków ❤️
Takie wiadomości zawsze dają nadzieje
 
Dobrze powiedział endometrioza to taka i
Upierdliwa choroba:( czasochłonna i wymagająca nakładu finansowego.... mam II stopnia

Ale nie poddawajcie się [emoji3590] córka 19 miesięcy i synek za 8tyg przyjdzie na świat

Dajesz nadzieje [emoji3590] jakieś specjalne działania podejmowałaś, ze udało sie zajść w ciąże, czy po prostu się udało?
 
Hej
Ja napisze ze od 1,5 roku staramy sie
W lipcu tego roku miałam laparoskopie
Usłyszałam od lekarza ze jajowody drożne i ze wszystko super
Po 1,5 miesiąca udałam się do zupełnie innego ginekologa w innym celu który chciał mnie zbadać jak usłyszał ze nie byłam na kontroli po laparo…bo mój kazał mi się pojawić dop po 3 miesiącach
Iiiiiii
Okazało się ze mam cystę prawdopodobnie endometrialna o wielkości Ok 7,5 cm!!!
Dał od razu skierowanie do szpitala
Udałam się do swojego gina który twierdził ze wszystko Ok…
Właściwie to nic nie powiedział …tylko tyle ze endometrioza to taka upuerdliwa choroba …😳 i kazał mi przyjść w kolejnym cyklu w 3 dniu
Pojechałam do krk do profesora Jach
Który zaproponował histeroskopie .. ale o cyscue dyzo nie mówił .. tylko tyle ze poczekajmy do następnego miesiąca 🤨
Ale ja nie chce czekać tak długo …
W ta środę jadę do lekarza którego poleciło mi kilka osób - podobno ma doświadczenie z endometrioza
Został nuz zaznajomiony z moim przypadkiem
Jestem ciekawa co zaproponuje
Stres mnie zjada…
Prof Jach robił mi laparohisteroskopie.. też okazało się że mam Endo 2st.. właśnie jestem po transferze ivf bo niestety naturalne starania nie dały efektu
 
reklama
Dajesz nadzieje [emoji3590] jakieś specjalne działania podejmowałaś, ze udało sie zajść w ciąże, czy po prostu się udało?
1 ciąża Laparoskopia,histeroskopia,pół roku farmakologicznej menopauzy,kuracja hormonalna, odbarczanie torbieli i oczywiście monitoring cyklu trwało to 2lata wszystko:/ 2 ciąża samo się udało ponieważ pierwsza ciąża uśpiła troszkę ta endometrioze :)
 
Do góry