reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po antykoncepcji

  • Starter tematu Deleted member 181275
  • Rozpoczęty
W zeszłym tyg zrobiłam test i jeden wyszedł tak, że była normalna kontrolna kreska i druga ale bardzo bardzo blada i ledwo widoczna ale była. Na drugi dzień zrobiłam inny test i już negatywny i nie wiem czy zrobić bete, dziwna sytuacja [emoji21]
Zrob jeszcze jeden test w odstepie tygodnia od tego ostatniego.
 
reklama
Ja podczas brania tabletek ( 7 dni ) czułam się jak wariatka, wszystko mnie wzruszało, chciało mi się płakać bez powodu , teraz od kilku dni ( a odstawiłam miesiąc temu równy ) znowu mam to samo, znowu jestem płaczliwa, rozchwiana emocjonalnie, że ledwo sama ze sobą daje radę [emoji20][emoji23] Ja parę lat temu brałam vibin mini też koszmar, migreny potworne, a przy tej antykoncepcji od samego początku bóle jakby miesiączkowe, a samą miesiączkę mam mega bolesną, też migreny dzień w dzień nawet kilka razy dziennie

Hm to może to nie tabletek wina była? bo przecież nierealne żebyś miesiąc po odstawieniu jeszcze czuła skutki, no i w sumie brałaś przecież tylko tydzień, one dopiero co zaczęły działać. Powiem Ci tak z doświadczenia - nie przekreślaj tej formy zabezpieczenia totalnie, jak urodzi się maleństwo i przestaniesz karmić to pogadaj z lekarzem niech Ci przepisze jakieś inne. Bo ewidentnie to problem z dopasowaniem u Ciebie, pasujące tabsy nie mają prawa dawać takich objawów. Ja serio zmieniałam 3 razy bo też miewałam masakrę a teraz lajcik :)
 
Hm to może to nie tabletek wina była? bo przecież nierealne żebyś miesiąc po odstawieniu jeszcze czuła skutki, no i w sumie brałaś przecież tylko tydzień, one dopiero co zaczęły działać. Powiem Ci tak z doświadczenia - nie przekreślaj tej formy zabezpieczenia totalnie, jak urodzi się maleństwo i przestaniesz karmić to pogadaj z lekarzem niech Ci przepisze jakieś inne. Bo ewidentnie to problem z dopasowaniem u Ciebie, pasujące tabsy nie mają prawa dawać takich objawów. Ja serio zmieniałam 3 razy bo też miewałam masakrę a teraz lajcik :)
Właśnie nie wiem co jest, dla mnie też to dziwne, żebym czuła skutki po takim czasie od odstawienia [emoji54] nie powinny dawać takich objawów, drugi raz już miałam złe i czułam się strasznie
 
Do góry