reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mizaza niestety ja nie pomogę :-( bo nie piłam czegoś takiego, życzę szybkiego zafasolkowania :) i z mojego doświadczenia powiem żebyś się nie poddawała i walczyła o to małe szczęście :)
(my staraliśmy się 5 lat - i uwierz mi wszytko przeszliśmy wraz z poronieniem, ale wreszcie się udało :) i już leci mi 3 trymestr :D )
Powodzenia i fluidki śle :)
 
reklama
Witajcie. Jestem nowa na forum ...
Staramy się o dziecko od ponad 3 lat... 3 dni temu miałam zrobiona laparoskopie. Wykryto i usunięto ogniska endometriozy i okazało się ze jeden jajowod jest niedrozny. Czy mimo tego jest szansa na zajscie w ciaze?
 
Witajcie. Jestem nowa na forum ...
Staramy się o dziecko od ponad 3 lat... 3 dni temu miałam zrobiona laparoskopie. Wykryto i usunięto ogniska endometriozy i okazało się ze jeden jajowod jest niedrozny. Czy mimo tego jest szansa na zajscie w ciaze?

Moja babcia ponad 40 lat temu rodzila dzieci z jednym jajowodem ;)
Polecam Ci dobra klinike I dobrego lekarza. Powodzenia ;)
 
Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu pytam. Podczytuje was często. Wiele cennych rad. Odebrałam wynik bHCG pomóżcie to zinterpretować? Czy to oznacza, że żadnych szans na ciążę?
 

Załączniki

  • Screenshot_20210316-065315.png
    Screenshot_20210316-065315.png
    50,7 KB · Wyświetleń: 51
Do góry