reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka ale Ty kochana chuda jesteś więc Ci brzuszek szybciej rośnie.
Ja już zauważyłam, że czasem chodzą po ciążowemu, ale ja młody mi się pcha na przednią ściankę brzucha to inaczej nie daje rady.

Fifciu wiem to rudne może być, ale tak naprawdę mdłości biorą się oprócz wysokiego stężenia hormonu to po prostu od niejedzenia. Żołądek jest pusty, kwasik w środku szaleje a sam się zaciska z głodu, bo nie jest niczym wypełniony. Próbuj coś suchego zjeść, mi pomagały prócz suchych piętek, płatki o różnych smakach (czekoladowe, owocowe etc). No i gorąca herbata albo kisiel, nie taki za bardzo glutowaty. Możesz też spróbować gorącego rosołu, ale lepiej taki domowy samemu robiony. No i nie dopuszczaj by Ci kwaśny smak po buzi chodził, guma miętowa chwilkę żuta powinna pomóc. Musisz próbować jeść coś lekkiego by nie prowokować większych mdłości a w przypadku wymiotowania by było coś w żołądku by móc to zwrócić, bo wierz mi zwracanie bez niczego jest okropne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskawcia tak zaczelam nowy cykl wczoraj ale sie nie smuce wiec ty tez sie smuc bo ja mysle pozytywnie :-)
rozumiem cie troche z tymi obserwacjami i emocjami z tym zwiazanymi ale ja chce sie nauczyc no i u mnie istotne jest czy mam owu wiec poki co to nie odpuszczam
zagladaj koniecznie na skarba czasem do mnie :tak:
 
Sil Nie próbowałam, ale chyba muszę spróbować. Kupie sobie paczkę krakersów i przed wstaniem będę szamać :-D

Dla mnie chyba najfajniejszym objawem ciążowym są cycki!! Matko jak one urosły!! Znaczy nie tyle urosły co są takie pełne i zaokrąglone! :-p Mój się śmieje ze chce żeby tak zostało :-D
 
Nie no :-D ja tam swoje lubie i nie czuje zeby im czegoś brakowało, ale po tej zmianie ciążowej to podobają mi się jeszcze bardziej ;-)

No udało mi sie dopiero zjeść śniadanie i lepiej się czuje. W prawdzie nie długo ale taka ulga na chwile jest cudowna...
 
ael jaki kociak to twoj?
Nie, niestety nie mój kociak. Znalazłam na necie. Moja rodzina wrocławska szuka jednego z kotów, który 3 tygodnie temu z balkonu nam wypadł, niestety na stronę ulicy ruchliwej. No i czorta nie ma i nie ma, ogłoszenia poszły, wici po znajomych, info na schronisko, ogłoszenia na necie etc i dalej cisza.
 
Cycki to fajna rzecz, ja na swoje nie narzekałam, może deko na kształt, ale teraz zaokrąglone są super :) Tylko żeby tak nie bolały :(

Wiesz, Ael, może nie w temacie wesołym, ale... Lepiej, jak kot tak odchodzi, że nie wiesz, co się stało. Masz przynajmniej nadzieję, że gdzieś sobie żyje szczęśliwie. Ja nadal nie rozstrzygnęłam co gorsze, zbierać kota z drogi, czy jak na rękach umiera...
 
reklama
Do góry