reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sun nie ma ;-)
Bo pęcherzyk nie pękł. Miałam monitoring.

Ikasia - możliwe, ja miałam na jajnikach majstrowane.
I po laparo tak mniej więcej 1,5 tygodnia czułam bóle jajników (pęcherzyk rósł).
I wtedy pytałam lekarza jak mam liczyć i mówił, że 1 dc jest dzień laparo (ja po laparo krwawiłam przez 3 dni).

Lamiav - a jaki wózek kupiliście? To tak żebym wiedziała na przyszłość czego nie kupować ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki:) Ginek powiedział mi,że mam nie rozkminiać tylko działać :D widocznie moje wyniki hormonalne nie są takie złe - ale wiadomo w internecie można się naczytać i na siłę znaleźć sobie jakieś "ponad normy";) z tego co też wiem to poziom fsh żeby był prawidłowy to bada się 2 czy 3 różnymi badaniami. Mi wyszła norma ale wg mojego laboratorium , więc może rzeczywiście nie ma co nękać siebie i Was :D:D

Dokładnie.... wyluzuj i zaufaj lekarzowi.... bo może rzeczywiście wyniki są w normie... :-)
 
Ostatnia edycja:
Sun laparo jest w znieczuleniu ogólnym. Śpisz i nic nie kojarzysz ;-)
Ja mam 3 maleńkie nacięcia. Jak się zagoją do końca to nic nie będzie widać.
Ja wyszłam ze szpitala po 1 dniu i już chodziłam po mieście. Dzień po zabiegu byłam już na zakupach :-pPoruszałam się powoli, ale chodziłam :-p
 
dzięki za odpowiedź :) fajne jest to,że można tutaj tyle rzeczy się dowiedzieć :) wiadomo,że pewnych pytań nie wypada zadawać lekarzowi ( bo wyjdzie się na zupełnie nie znającą biologii jedenastolatkę;p)-a Wy jesteście kochane i odpowiadacie jak przystało na cierpliwe matki lub starające się o dzidziusia:) Tak,wg laboratorium mam wszycho w normie, poza prolaktyną na którą dostałam bromergan więc jem ją pilnie :p
 
Sun laparo jest w znieczuleniu ogólnym. Śpisz i nic nie kojarzysz ;-)
Ja mam 3 maleńkie nacięcia. Jak się zagoją do końca to nic nie będzie widać.
Ja wyszłam ze szpitala po 1 dniu i już chodziłam po mieście. Dzień po zabiegu byłam już na zakupach :-pPoruszałam się powoli, ale chodziłam :-p

No to szybciutko faktycznie....ja mam tylko jedno nacięcię, a drugie zakryte w pepku i tam szwy rozpuszczalne....z tym ze ja mam ta jedna dziurkę dość dużą, bo miałam jeszcze dren...i ja po wyjsciu ze szpitala dwa dni miałam dość ciężkie....ale teraz juz jest ok...
I ja tez mialam krwawienie , ale tylko dzien po laparo i to było takie zywe krwawienie, poprostu jak wstałam pierwszy raz z lozka to tak jakbym się posikała krwią....potem jeszcze pol dnia podpaska i tyle....
 
Atanku ja jestem, wróciłam już do Belgii i mam doła. Tak fajnie było w Polsce i była boska pogoda. A teraz walczymy z Amelcią bo jest rozbita i boi się sama spać, a u mojej mamy spała idelanie, jedna drzemka 3h i dwie drzemki po 1h i nocka od 19 do 7 rano z jedną pobudką. A teraz tylko rączki i rączki.
Ale czytam, że Twója Amelcia też daje popalić, może starajcie się kłaśc ją wcześniej 19-20 to optymalna pora, kąpiel, cyc, kołysanka i spać. Inaczej się wykończysz...
 
Hejo:)
Lamia trzymam &^&&&&&& aby było po Waszej myśli:) Co do wóżków to własnie zanim kupiłam to poczytałam na forach z jakimi modelami bywaja problemy i jak z reklamacją. Niestety nie słyszałam o zastępczych wózkach. Czasem długo sie czeka na zwrot po reklamacji(nie chcę CIę straszyć) może warto pokazać niezadowolenie przy oddawaniu i może się postarają szybko załatwić sprawę ,

Ikasia i Goyya witam w naszym wesołym gronku. Życzę owocnych staranek:)

Sun tak wczesnie to lekarz nic nie może stwierdzić:) Myślę że takie słowa były po to by nie budzić niepotrzebnie nadziei bi lepiej się miło rozczarować niż niemiło zawieść. Mi mój lekarz nie pozwolił się cieszyć do 3 m-ca bo zawsze słyszałam że wszystko się może jeszcze zdarzyć.

Atanku
czasem maluszki mają gorsze dni i kiepsko śpią. Ja też tak miałam i następnego dnia odsypiał :)

Doniu dla małej to zmiana otoczenia ,nowe zapachy widoki a to dużo dla Amelci. Musi się od nowa przyzwyczaić. Radzę CI nie przyzwyczajać do łapek bo będziesz miała przegwizdane;-) Parę dni i bedzie dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
aga: a kupilismy Tako model Captiva, wydawał sie stabilny i fajny a tu psikus:crazy:

iwasek: a to mnie pocieszyłaś, no zobaczymy co nam jutro powiedza w sklepie ,

donia: moja juz sie narekach przyzwyczaiła i nawet nie wyobrażam sobie jej inaczej usypiać, ja to bym ją nosiła caly czas i mąz też ;-)
czekam na pobudke mojej małej i sama sie kłade, ale ona dzisiaj sie budziła i chciała jeść po troszku i na raty i nie wiem czy ja zbudzic czy czekać aż sama sie obudzi
 
reklama
Iwasku zapomniałam napisać, że ślicznego masz Igorka i jakie ma długaśne nogi :)). On naprawdę ma już urodę dziecka a nie niemowlaczka i jest mega przystojny :). Masz już dla Niego pannę?
A co do rączek i Amelci to Ona nie wymusza noszenia tylko musi sobie zapewnic poczucie bezpieczeństwa, poprzytulamy się a później śpi u siebie, gorzej jest w dzień bo się wybudza. Ale jak potrzebuje bliskości to Jej daję, już niedługo będzie odpychała rączkami od przytulania, muszę się nasycić :))
A oto zdjęcię pięknoty, wiem że nikt nie prosił ale co tam :))Zobacz załącznik 462330Zobacz załącznik 462333
 
Do góry