reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magdalena to jeszcze synek niech na chałupki idzie do dziadków a wy szalejcie jak znajdziecie czas :) nie zazdroszczę mężowi nocnej zmiany ... kiedyś miałam "przyjemność " pracować też na nocki i dziękuję....

wiesz co właściwie to jeszcze nie wiem , chciałabym przynajmniej do tego 6-7 miesiąca , ale zobaczę jaka będzie reakcja jak powiem że jestem w ciąży :p umowa próbna kończy mi się z końcem czerwca a powiedzieć im chce w połowie lipca albo pod koniec... zobaczymy... :p

Atanku tak dla ścisłości wiem może nie wszystko się czyta ale to że Tobie nikt nie odpisał na prezent dla męża to jakaś bujda:p cofnij się do postów:p heh:p

a z resztą baby cisza już :p odstraszacie nowe dziewczyny !:p
 
reklama
Dziewczyny, już nie raz tu na forum wyciągane były różne brudy i różne ciężkie sprzeczki... i zazwyczaj wszystko było omawiane na forum... przecież chyba nie jesteśmy tu po to, żeby zawsze klepać się po plecach, uśmiechać i zawsze się z wszystkimi zgadzać... to jest forum, na którym jest tak duża liczba dziewczyn, że nie możliwe jest, że wszystko zawsze będzie piękne i cudowne, także nie dziwcie się, że tak nie jest. Ja i tak uważam, że jak na tyle dziewczyn, gdzie każda jest z innego rejonu, każda ma inne podejście to i tak tutaj jest wyjątkowo przyjaźnie, kulturalnie i ogólnie wszystkie kobitki są ze sobą bardzo zżyte. W większych grupach takie sytuacje zawsze były, są i będą czy to na forach czy w realu, niestety, ale trzeba się z tym pogodzić....
A wracając do tego, że ta sprawa omawiana jest na forum nie na pw, to przecież skoro już mowa o Ael, to ona niestety również lubiła wyciągać pewne sprawy na forum, choćby z tymi paczkami i Dziurką...
Ja nie chce, żeby to brzmiało, że Ael jest be, fe i w ogóle, bo tak absolutnie nie jest!!! są tylko pewne sprawy, które zostały omówione i tyle!
Atan, po co od razu z pretensjami do Fifki, że jakaś burza hormonów itd. przecież nic złego nie miała na myśli pisząc o tym, że Amelka główki nie trzyma... chciała tylko pomóc, sama przecież chodzi na ćwiczenia z Konradkiem, więc może uznała, że i u Was może można by coś poćwiczyć z Amelką....
Jeju, wygląda na to, że nikt tutaj nikomu nie może zwrócić uwagi, bo zaraz jest to odebrane jako atak... może rzeczywiście lepiej siedzieć cicho i klepać się nawzajem po plecach...
 
Atan ja tobie przecież odpisałam..... i nawet podałam propozycję jakie ja bym kupiła swojemu mężowi....

I nie będę sie fochować :* Widzę tylko ze nie rozumiesz o co mi chodzi jak czytam twojego posta, ale to już nie ważne... nie mam siły ani ochoty tłumaczyć tego jeszcze raz... Poza tym do czego to prowadzi?

Co do Amelki to działa na zasadzie "co lekarz to opinia"... jeden mówił ze Konrad powinien robić więcej rzeczy niż robi a inna z kolei robi bardzo dużo... stąd moje spostrzeżenia co do małej. Ale zawsze starałam się to sprostowywać żeby nie wprowadzać cię w błąd.
Lily to dobrze ujęła piętro wyżej to co chciałam ci przekazać.


A co do odpisywania to podziękowałam ci przecież za to pare stron temu :tak:



Olcia Amen... Jesteśmy duze dziewczynki i damy sobie radę :-D
No... ja chodziłam do gina prywatnie ale badania miałam na NFZ raz robiłam "na własna rękę" to kopara do ziemi normalnie... :szok:
Jak ty się w ogóle czujesz nasza nowa ciężarówko? :-)


I teraz uwaga! Koniec Tematu! Ja to sobie z Ael same załatwimy! Nie ma sensu wdawać się dalej w te dyskusję :no:

Ja nie chce, żeby to brzmiało, że Ael jest be, fe i w ogóle, bo tak absolutnie nie jest!!! są tylko pewne sprawy, które zostały omówione i tyle!

Lily AMEN! :* Idealnie tu ujęłaś!



Od Jutra przejmuję listę od Iwaska :tak:


A teraz idę spać! Mam dośc tej dzisiejszej rozmowy... choć ama jestem sobie winna bo nie potrzebnie chyba w ogóle to zaczynałam... W każdym badź razie dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
zieniam nie widzialam postow o tym co kupic mu bo byly edytowane a to wtedy ucieka... przepraszma moj blad ale melduje ze bede mniej na forum jak co...

dobranoc.

a lili ja nie oceniam nie oskarzam fifki tylko dalam swoje zdanie bo to w sumie ona zaczela temat zwrocila uwage i sie potoczylo... ale dobra jest znikam niechce mi sie tlumaczyc nic...
 
hehe ale tu iskrzy :-) fajnie bo u mnie nuda :-p

Atan pisałaś, że Amelcia podnosi dupkę, jeżeli robi to sama to bardzo dobrze i nie należy jej stopować a to początki raczkowania. Super, zazdroszczę, bo moja Amelcia to taki leniuszek, że ani przewrotów, ani nóżek do buźki tylko by siadac chciała.A że klusek jest bo waży 8800g to za ciężko dupinkę dzwigać :-D I dziewczyny pamiętajcie jak dziecko samo coś robi to nie stopujcie, ważne żeby nie pomagać, ani we wstawaniu ani w siadaniu.

Poszły sobie buuu
 
dzień dobry :)

ależ atmosfera była :szok: mam nadzieję, że dziś wszystkie się wyspały i wstały/ wstaną z dobrym humorem

olcia haha no cóż taka prawda, a jak teść bierze samochód jak go wzywają do pracy np. bo awaria to ile gadania haha, a my i tak byliśmy na zakupach wczoraj :-D

Iwasku w twoim wieku już emerytura? :-p

Fifka jak tam zięć z brzuszkem się miewa?

pojechaliśmy wczoraj na zakupy i kupiliśmy Małgoni bodziaczków na 56 :-) a dziś na obiad będzie tortilla :-D kupiłam placki wczoraj
 
halo halo..
dziś nie będzie wesoło. Optymizm mnie opuścił..

Raz że miałam nockę z małym(bierzemy z mężem co drugą nockę żeby chociaż co drugi dzień funkcjonować normalnie) a dziś był wyjątkowo marudny już od 4! Bawić się chciał łobuz. Ja do niego z szpakami zamiast oczu a on się szczerzy od ucha do ucha i płacze na zmianę:) Brak słów:)

Z powodu nr dwa będę wam płakać w rękaw na szczypiorkach..Domyślacie się pewnie..

Ale ale jest pocieszenie! Co do mnie wczoraj przyjechało popołudniu?! NO CO?!:-D

DZIĘKUJEMY ZA SUPERDUPEREKSTRA PACZUSZKĘ!!
Tort jest taki ładny, że będzie mi robić za ozdobę pokoju małego i ani myślę go rozwalać:cool2:

zaraz wstawię zdjęcie, tylko przeniosę się na 2. komputer..
edit: kurcze, jak na zlosc na tamtym nie mam internetu:/ chwila, kombinuje;P

JEST!! jeszcze raz baardzo dziekujemy:)
100_0830.jpg
 
Ostatnia edycja:
Donia ależ cię dawno nie było! Jak tam maleńka?? Jeju jaka ona duża!! Prawie dwa kilo cięższa od Konrada!! (mój 7 kg waży) A rodzeni prawie w tym samym czasie i z podobną wagą urodzeniową! :szok: No! Ma dziewczynka apetyt!


Necia to rzuć się tortilla! Ale bym soboe zjadła... może męża z molestuję żeby zrobił :tak:

A brzuszek małego w porządku! Nie dokucza! Wtedy troszkę pobolewał bo ja durna matka kapusty surowej się najadłam :confused2: A jak Małgosia?? U niej lepiej?


Sleepy dawaj foteczki!! :-)




Dziewczyny oto Listy!



BigChild zaciążona (4c) styczeń 2011 Dominik urodził się 30.09.11 waga 3440, 55cm i 10pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Aelreda zaciążona (2c) Luty 2011 Wiktorek urodził się 31.10.11 waga 3500, 58 cm i 10pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Lilydelux zaciążona Luty 2011 Juliaurodziła się 2.11.11 waga 3700 i 10pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Ewika zaciążona Luty 2011 Lilianaurodziła się 3.11.11 waga 3000 ,52 cm i 10pkt GRATULUJEMY!!!
Madziaarka
zaciążona (9c) Marzec 2011 Gabrysiaurodziła się 15.12.11 waga 3760 ,54 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Silmiriel zaciążona (1c) Marzec 2011 Dominikaurodziła się 26.12.11 waga 3560, 57cm i 10pkt GRATULUJEMY!!! (N)
Dagne zaciążona (3c) Kwiecień 2011 Kalinkaurodziła się 28.12.11 waga 3750 ,57 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Mineralnakocica zaciążona (1c) Kwiecień 2011 Jowitkaurodziła się 01.01.12 waga 3400 ,58 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Ma-gdalena zaciążona (5) Kwiecień 2011 Bartuś urodził się 08.01.12 waga 3330, 53 cm i 9 pkt GRATULUJEMY!!! (N)
Iwasek zaciążona (8c) Kwiecień 2011 Igorek urodził się 12.01.12 waga 3980, 56 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Claudusia ♥ mama aniołka ♥
Fiona zaciążona (3) Kwiecień 2011 Remik urodził się 23.01.12 waga 3780, 51 cm i pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Donia zaciążona (14c) Maj 2011 Amelkaurodziła się 29.01.12 waga 3390 , cm i pkt GRATULUJEMY!!!( )
Soglam ♥ mama aniołków ♥
Paluszek zaciążona (2c) Maj Ninaurodziła się 18.02.12 waga 3000 ,55 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Fifka zaciążona (11c) Maj 2011 Konradek urodził się 27.01.12 waga 2800, 50 cm i 9 pkt GRATULUJEMY!!! (N)
Lovka zaciążona (3c) Maj 2011 GRATULUJEMY!!!
Vanilia zaciążona (3c) Czerwiec 2011Karolinkaurodziła się 07.02.12 waga 2690 ,54 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(SN)
Atan zaciążona (3c) Czerwiec 2011 Amelkaurodziła się 24.02.12 waga 2980 ,51 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
K&M zaciążona (c) Czerwiec 2011 Kacperek urodził się 09.03.12 waga 2900, 51 cm i pkt GRATULUJEMY!!! (CC)
Zafasolkujęodzarazu zaciążona (2c) Sierpień 2011 Łucjaurodziła się 28.02.12 waga 1400 ,48 cm i 6/5 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Neciuszka zaciążona (3c) Wrzesień 2011 Małgosiaurodziła się 06.04.12 waga 1730 ,45 cm i 1 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Lamiav zaciążona Lipiec 2011 Adriankaurodziła się 23.04.12 waga 3550 , cm i pkt GRATULUJEMY!!!(N)
Sleepyhead9996 zaciążona (1c) Sierpień 2011 Filipek urodził się 03.05.12 waga 3820, 57 cm i pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Magenta zaciążona (12c) Sierpień 2011 Nikolaurodziła się 10.05.12 waga 3100 ,55 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(CC)
Krucha zaciążona (c) Sierpień 2011 GRATULUJEMY!!!
Konstantynopolitanka zaciążona (c) Sierpień 2011 GRATULUJEMY!!!
Lauraa zaciążona (c) Sierpień 2011 GRATULUJEMY!!!
DziuraWskarpecie ♥ mama aniołków ♥
Kasia Natka zaciążona (6c) Wrzesień 2011 GRATULUJEMY!!! Dominika urodziła się 06.06.12 waga 3460 ,56 cm i 10 pkt GRATULUJEMY!!!(SN)
Nalaa zaciążona (c) Wrzesień 2011 GRATULUJEMY!!! Aleksander urodził się 31.05.12 waga 3500, cm i 10pkt GRATULUJEMY!!!(SN)
Martoocha ♥ mama aniołka




Nasze ciężaróweczki
Natkusia zaciążona Październik 2012 GRATULUJEMY!!!chłopczyk
2012
Pok zaciążona Styczeń 2012 GRATULUJEMY!!!dziewczynka
Bella
zaciążona Styczeń 2012 GRATULUJEMY!!!
Miq zaciążona Styczeń 2012 GRATULUJEMY!!!dziewczynka
Gochaaa zaciążona Luty2012 GRATULUJEMY!!!dziewczynka
Claudusia zaciążona Marzec 2012 GRATULUJEMY!!!
dotka85
zaciążona Kwiecień 2012 GRATULUJEMY!!!
Amlfi zaciążona Kwiecień 2012 GRATULUJEMY!!!
Ooollcciiaaa zaciążona Maj 2012 GRATULUJEMY!!!
Eve zaciążona Maj 2012 GRATULUJEMY!!!



Jeśli jest tu coś jeszcze do dopisania to dajcie znać!
 
Ostatnia edycja:
reklama
sleepy witam w klubie Małgorzatka od 4.3o nie śpi :confused2: podrzemała teraz całe 20 minut i zawisła na cycu mym. udało mi się dwa akapity wstępu do pracy napisać szaaaał wogóle to ten promotor dobrego dilera musi mieć ;-)

Fifka to fajnie u nas lepiej niż do tej pory choć nadal jak ma zaparcie to klękajcie narody krzyk niemiłosierny, ale pocieszam się że może odstawimy żelazo już za tydzień robimy badania i jak będzie ok mamy odstawić już :-) yyyy Fifciu a natka to nie powinna rok zaciążenia mieć 2011? :-D a co do mnie wszystko się zgadza już
 
Ostatnia edycja:
Do góry