reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

witaski :)))

a ja dziś pięknie spędziłam dzionek z mężem :-D rano zakupy na targu a potem wypadzik na rybcie :-D tzn on łowił a ja się próbowałam opalić :laugh2: posiedzieliśmy pojedliśmy kiełbasek i szaszłyczków z grila podkarmialiśmy rodzinkę łabędzi i spieczeni słońcem i polani potem od sachary wróciliśmy do domu :)) ,

A co u Was ??? jak weekendzik mija :-D
 
reklama
ppyscek fajnie mialas ja posprzatalam troszke zrobilam obiadek i sie byczylam z niunia czyli musialam nosic bo w ta pogode ona strasznie markotna...
 
A dzień dobry:-)
Pyscku,nie zjadły Was komary nad wodą? Ale super,że wypad z mężem sie udał.
Ty zapomniałaś chyba,że do mnie masz najbliżej:-p
Atanku,Ty sie może zastanów czy warto lapka naprawiać....


Ale skwar dziś będzie...:szok:
 
witam
no dziureczko wlasnie sie zastanawiam nad tym jak mi powie wiecej niz 330 to podziekuje i poczekam do zusu i kupie sobie nowy bo mnie szlak trafi...

a nie wiem czy wiecie ze nasz forumowy Wiktorek rośnie jak na drożdżach i jest silny ze wczoraj zrobił swoje pierwsze 3 kroki samodzielnie ;-)GRATULUJEMY ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam panienki,
Dawno mnie tu nie było, a tu proszę dzieci rosną i się rodzą fiu fiu :)

Atanku śliczna ta Twoja Amelcia i jak się zmieniła :))
Magdalena ale fajowy Bartuś i jaka ma krzepę, żeby tak puzzle rozrywać :)))

Dziurka a Ty gdzie do Belgii? Wszystko widziałam, pisz mi tu szybko :)))
Fifka ale fajnie się Konradek zmienia, dobrze Wam, że tak nad jeziorami mieszkacie :))

A u nas była moja mama z moja cheśnicą i poleciały wczoraj i strasznie mi smutno z tego powodu. A Amelcia ma dwa dolne ząbki :). U nas trocę chłodniej, co by nie powiedzieć jesiennie więc nie podzielam Waszego narzekania na pogodę.
Aha i dziś podjeliśmy decyzję z mężem, że zostaję z Amelcią do końca grudnia w domu. Ostatnie 3 miesiące będą troszkę ciężkie bo z jednej wypłaty a jeszcze mamy zobowiązania w Polsce do popłacenia, ale nie wyborażam sobie zostawić Amelki w przedszkolu :)
 
mig pamietasz akcje z klutnia i ael poczula sie nie potrzebna i niemile widziana u nas wiec nie wchodzi do nas tak mi sie wydaje...

donia nono ja tez zostaj z amelka i jedna pensja...tylko moze zalapie sie na 500zl platnego wychowawczego.. a gdzie zdjecia amelki?? przybywasz na chwilke i nawet zdjec nie dostajemy ;-(
 
Atan znalazłaś gdzieś w necie informację o płatnym wychowawczym na rok 2012? Bo wcześniej było 400zł a ty piszesz o 500??


Zaraz was dziewczyny nadrobię i odpiszę :*
 
reklama
No nadrabiania dużo nie było.... jak to w niedziele :sorry:



Nicola bardzo fajna sprawa ta podkładka! :tak: zwłaszcza w ciąży kiedy nie wygodnie jest siedzieć przy komputerze kiedy masz brzuch spory... :zawstydzona/y: Ona jest niedroga... ja swoją kupiłam w miejscowym sklepie za... 30zł? Na allegro też znajdziesz :tak:



Atan kurcze.... ja nie wiem czy jest sens go naprawiać.... a on nowy był? Teraz za takie pieniądze kupisz laptop nowy w sklepie do takiego "śmigania" po internecie...



Pyscek oo widzę ze twój maż też lub takie "rekreację"? :-D Nawet nie wiesz jak się cieszę ze humorek ci tak dopisuję :-)




Dziurka noooo u nas był skwar straszny,,,, dochodziło do 35 stopni w cieniu... szło oszaleć... :no:




Donia no proszę! Mojemu na razie tylko jeden ząbek troszkę wylazł, ale na razie to tylko leciutka kreseczka... teraz chyba ruszyły na nowo bo ciągle mnie gryzie i "masuję" tę dziąsełka a później się denerwuję :sorry:

No i gratuluję decyzji! :-) Jednak ten pierwszy rok dziecka jest bardzo ważny... nikt nam później tych chwil - pierwszych słów, kroków... itp - nie zwróci.... tylko najgorzej jest z tą kasą... :zawstydzona/y:







A tak poza tym to ostatnio jestem w nie najlepszej formie... nie wiem czy to z powodu skwaru czy jaki ^&uj... :zawstydzona/y: jestem jakaś zmęczona... mąż mnie w^&$%a.... nic nowego nie robi po prostu ja (i on też) chodzimy nastawieni bojowo na każde słowo... mały jest grzeczny i radosny ale wieczory mamy ciężkie bo z powodu upały on nie może spać... :no:
 
Do góry