reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Marcelka gratuluje chłopca - są świetni;):):):) hehehe odezwała się mama jednego:-D ja też słyszałam że te ogniska w serduszkach są bardzo częste i zazwyczaj zamykają się przed porodem - głowa do góry wszystko jest dobrze;):):)
ozila dzięki za wytłumaczenie człowiek całe życie sie uczy wiedziałam że jest różnica 10-11 godzin ale nie pomyślałm ze to zalezne od pory roku;):):) eh i już jestem mądrzejsza:-);-):-) ....
a ja odebrałąm ostatnie wyniki Małego i jest super mocz w porzadku i te płytki które były za niskie też podskoczyły i już są w normie juuuupi ależ sie ciesze:-D:-D mamuśki a jak wyniki Waszych dziewczynek????? kochająca mamo zdjęcia brak.... chyba nie masz czasu ale przy dwójce bąblów to sie nie dziwię;) danutaski jak z Wami nie odzywasz sie jak Ninka??? przeszło jej????????
 
reklama
Hej babolki

Izka trzymam kciukasy &&&& to juz za chwile!

Michalina gratki dziewczynskie!

Myszka o cholera, nie da ci zyc ten wor. Jedyne pocieszenie, ze sie wyszczuplisz lepiej niz ze skalpelem Chodakowskiej czy jak jej tam :-D

Nanu uffff dobrze, ze wyniki Mati ok

U nas nic ciekawego, dzis zaczelismy papke ryzowa i mloda nawet zadowolona byla:tak:
Oto ona:

DSC_0993.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0993.jpg
    DSC_0993.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 31
BELLISIMA!! (nie wiem jak to się pisze..:-p) Ale śliczna niunia! Cieszę się również że Ty zdrowa.. teraz koniec już zmartwień- rozkoszuj się szczęściem:tak:.

Ewcik- ja praktycznie dokładnie 10 tyg za Toba ;)
 
Gatto kochana cudna ta Wasza Cristina <3
no wywieje mnie z dobra polowe i to bez silnej woli i tego calego motywowania :-D
my wczoraj zaczelismy marchewke (tylko jedna lyzie) ale jak cmokal... to jeszcze pol godziny po cmokal i przezuwal jezyk :-D
Gattinka je to co eciotka, mnie ta papka tez smakuje :-D nastepna kupie sobie smakowa :-D ale Niunka musi poczekac trosze;-)


wiecie, ze tydzien temu i jeden dzien Lopop urodzila??

(Lopop pozwolilam sobie sama na przekazanie tak wspanialych wiesci ;-))
 
Ostatnia edycja:
O kurcze nic sie nie chwalila. Niedobra Lopop!!

Myszko szybko zaczynacie z marchewka, ja jeszcze mlodej nie dalam:eek:

Martoocha ja sie na studiach uczylam, potem wsio zapomnialam i dopiero tu sie z powrotem naumialam:tak:
 
reklama
Gatto jaka ona slodka!!!

Myszko.....ojej... to moze ja po Lapop- ten brzuszek odziedziczylam??? No bo ja wlasnie pierwszy raz wtedy testowalam i wyszla b. lekka linia po czasie , dlatego nie uwiezylam...i robilam pozniej rano nastepne dwa....zapytaj sie prosze Cie- jak dasz rade-czy pozwoli i przekaze tak daleko.....ja gratuluje i bym sie tak pieknie zaopiekowala...:happy:

(Trzeba by podtrzymac tradycje, dla nie wtajemniczonych- to sie nazywa przekazywanie brzuszka!)
a co u Izki​...?
 
Ostatnia edycja:
Do góry