reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
u mnie tez 11 dc. po poronieniu krwawilam do 5 dc, pozniej na brazowo, pozniej 3 dni czysto, wczoraj chcialam zaczac bobosexy i jak mnie zalalo z nienacka to az musialam podpaske wsadzic. dzis juz na brazowo ale czy do wieczora bedzie czysto to nie wiem ;-(
nie wiem wg czy przy plamieniu rosna pecherzyki na owu ? czy musi byc calkiem czysto zeby sie zaczelo rosnac?
Rosną, także nic straconego ;)
 
Po 5 min te poprzeczne zniknely.
b066ff013e05d9ddf8fd41c739fabbfa.jpg



____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Po 5 min te poprzeczne zniknely.
b066ff013e05d9ddf8fd41c739fabbfa.jpg



____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
Wydaje mi się że dni płodne Ci się zaczynają... Jak będą dwie bardzo mocne krechy to będzie dzień owulacji [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dżoł jeśli to "standardowy" test owu to jest to negatyw. Druga kreska musi być tak samo intensywna jak kontrolna lub ciemniejsza od niej :) no, chyba że w instrukcji masz inaczej napisane ale z tego co się orientuję to zwykle tak właśnie w testach owulacyjnych jest.
A wcześniej robiłaś te testy? Zawsze jak byłaś przed owu była druga kreska tylko jaśniejsza czy pojawiała się tylko jedna? Ponoć w zależności od czułości może być różnie-to kwestia indywidualna. Sprawdzałaś już te testy na sobie?
 
reklama
Do góry