reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@DorciaMamaOlka jest to krótkotrwałe plamienie w środku cyklu, spowodowane zmianą stężenia hormonów, chyba m.in. estrogenòw. Ale jeżeli wcześniej tak nie miałaś, to skłaniam się bardziej ku teorii z Dongiem lub pęknięciem jakiegoś naczynka - w końcu były intensywne boboseksy u Ciebie ;)
@hajmal napewno na środowej wizycie go poproszę jak się sam za to nie zabierze.
@Luxuorius czuję się już dobrze, większość objawów minęła:)
 
reklama
@DorciaMamaOlka jest to krótkotrwałe plamienie w środku cyklu, spowodowane zmianą stężenia hormonów, chyba m.in. estrogenòw. Ale jeżeli wcześniej tak nie miałaś, to skłaniam się bardziej ku teorii z Dongiem lub pęknięciem jakiegoś naczynka - w końcu były intensywne boboseksy u Ciebie ;)
@hajmal napewno na środowej wizycie go poproszę jak się sam za to nie zabierze.
@Luxuorius czuję się już dobrze, większość objawów minęła:)
Dzięki kochana :) wszystko dobrze jest i już się wczoraj nie pojawiło :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mialyscie racje dziewczynki moja beta i dwie kreski na tescie to pozostałosci po poronieniu [emoji12]to byloby zbyt piekne żeby od razu się udało [emoji6]działamy dalej ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@DorciaMamaOlka jest to krótkotrwałe plamienie w środku cyklu, spowodowane zmianą stężenia hormonów, chyba m.in. estrogenòw. Ale jeżeli wcześniej tak nie miałaś, to skłaniam się bardziej ku teorii z Dongiem lub pęknięciem jakiegoś naczynka - w końcu były intensywne boboseksy u Ciebie ;)
@hajmal napewno na środowej wizycie go poproszę jak się sam za to nie zabierze.
@Luxuorius czuję się już dobrze, większość objawów minęła:)
super, ja dlugo mialam mdlosci i wymioty a jak juz one minely to ta zgaga mnie wykanczala i specjalny syrop pilam :)
 
No mialyscie racje dziewczynki moja beta i dwie kreski na tescie to pozostałosci po poronieniu [emoji12]to byloby zbyt piekne żeby od razu się udało [emoji6]działamy dalej ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
O tym pomyślałam,beta czasem wolno spada...czekaj na @ i się starajcie :) wtedy będziesz spokojna :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inezka to zaciskam kciuki za nowy cykl:*

Dorcia wlasnie nie wiem...myslalam ze chce 10.04. Wedlug om 8 tydz ale wedlug owu jakos 5 wiec lipa. Trzy tyg roznicy wychodzi..dziwnie tak

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam problem i może któraś jest mi w stanie coś doradzić

wstałam rano i zobaczyłam ze mam mokrą koszulkę od sutka taki tylko ślad ale ewidentnie mi siąpie, wystraszyłam sie bardzo bo przy pierwszym poronieniu tez tak miałam, dziś mam dopiero 12,0 wtedy tez w 12 tygodniu zaobserwowałam. Wsiadłam rano w auto pojechałam zrobić badania prolaktyny. czy ma tak któraś z was ? czy któraś coś o tym słyszała zeby tak szybko i żeby sie skończyło dobrze, nie wiem co mi to badanie prolaktyny da ale nie wiedziałam co zrobić a wizytę mam najwcześniej w niedziele ta prenatalną a normalną we wtorek. Normalnie jestem bardzo przestraszona
 
reklama
Inezka to zaciskam kciuki za nowy cykl:*

Dorcia wlasnie nie wiem...myslalam ze chce 10.04. Wedlug om 8 tydz ale wedlug owu jakos 5 wiec lipa. Trzy tyg roznicy wychodzi..dziwnie tak

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm..
No to różnica spora ... a może będzie już coś widać? Pracujesz? Bo może zwolnienie potrzebne?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry