reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Tym ze plamienia srodcyklowe nie są niczym naturalnym i powinno sie to konsultowac z lekarzem.
O toż to ! :) biorę tą luteine i zero plamienia ... Nie wiem o co chodzi bo nawet na głupi test jest za szybko..
Dziś mam 15 dc dopiero...jajnik boli raz jeden,raz drugi...do poniedziałku poczekam i zadzwonię do gina :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O toż to ! :) biorę tą luteine i zero plamienia ... Nie wiem o co chodzi bo nawet na głupi test jest za szybko..
Dziś mam 15 dc dopiero...jajnik boli raz jeden,raz drugi...do poniedziałku poczekam i zadzwonię do gina :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Może być za wcześnie na jaką kolwiek diagnozę. Może być tak że będzie kazał czekać do pierwszego dnia miesiączki.
 
Hej dziewczynki :) co tu taka cisza? Po luteinie zero plamienia...myślę,że niski progesteron :) odstawie ja jak będzie biel vizira na teście :) do tego czasu będę brać :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia jak ustaje po luteinie to mogą być faktycznie zawirowania hormonalne, organizm jeszcze może mieć burzę hormonalną po ciąży. Jeśli masz pewność, że jesteś po owulacji to wygląda na niedomogę lutealną. Ale to takie moje przypuszczenie :) a powiedz proszę, lekarz sam zalecił Ci luteinę czy bierzesz na własną rękę? Pytam z ciekawości - czy to jest tak, że co ginekolog to inna opinia :) (bo mój po stracie nie zapisał nic, mówił że cykle mogą być różne i organizm czasem potrzebuje czasu , nie chciał dodatkowo mieszać hormonami. A ja zresztą i tak nie dopytwałam i nie naciskalam bo nie chciałam się starać. Ale zaciekawiło mnie to dlatego pytam :)).
Trzymam kciuki za primaaprilisowe testowanie ;)
 
Dorcia jak ustaje po luteinie to mogą być faktycznie zawirowania hormonalne, organizm jeszcze może mieć burzę hormonalną po ciąży. Jeśli masz pewność, że jesteś po owulacji to wygląda na niedomogę lutealną. Ale to takie moje przypuszczenie :) a powiedz proszę, lekarz sam zalecił Ci luteinę czy bierzesz na własną rękę? Pytam z ciekawości - czy to jest tak, że co ginekolog to inna opinia :) (bo mój po stracie nie zapisał nic, mówił że cykle mogą być różne i organizm czasem potrzebuje czasu , nie chciał dodatkowo mieszać hormonami. A ja zresztą i tak nie dopytwałam i nie naciskalam bo nie chciałam się starać. Ale zaciekawiło mnie to dlatego pytam :)).
Trzymam kciuki za primaaprilisowe testowanie ;)
Nic mi nie zapisał...na logikę to wzięłam :) skoro po luteinie przestaje to musi być coś nie tak,ale we wtorek idę do innego gina jeszcze to może on mi odpowie :) zawsze cykle jak w zegarku co 28 dni i owulacja szybko,a teraz kompletnie nic nie wiem...organizm robi co chce :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia moze zbadaj sobie poziom progesteronu i prolaktyny to bedziesz wiedziec wiecej:)
Mam nadzieje ze zartu nie będzie zadnego tylko piekne kreseczki:**No to czekamy!!To bedzie termin @? Ja nigdy nie wytrzymywalam haha i od 9 dpo lecialam z koksem haha

Ja odliczam do wizyty.Jeszcze 26 dni♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Teraz jak bierze luteine nie ma sensu badac poziomu progesteronu bo lutka wpłynie na wynik. I bedzie malo miarodajny.
 
Do góry