reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Bo rozmawialam z pania genetyk i ona tak jak moj gin mowi ze od pozytywnego testu a slyszalam tez ze mozna juz wczesniej i sama nie wiem :( ale jak będę brala wczesniej to chyba sobie nie zaszkodze

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo rozmawialam z pania genetyk i ona tak jak moj gin mowi ze od pozytywnego testu a slyszalam tez ze mozna juz wczesniej i sama nie wiem :( ale jak będę brala wczesniej to chyba sobie nie zaszkodze

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz...jeśli dwóch lekarzy mówi że od pozytywnego testu, to ja bym się nie odważyła brać na własną rękę... Nawet jeśli to tylko Acard [emoji6] W końcu to oni są lekarzami [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Ja też jestem ale nie testujaca. Jutro ostatni dzień @ i zaczynam starania. Mamy pozwolenie od lekarza po 2 cyklach [emoji3] [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Rybka ja też kończę @ więc razem startujemy :) i też po drugiej @ więc dopingujemy się razem :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@InezkaK ja też brałam od pozytywnego testu, w poprzednich ciążach acard, teraz zaax. Ja, podobnie jak napisała kasia, nie brałabym inaczej na własną rękę skoro dwóch lekarzy zaleca od pozytywnego testu.
 
Hej dziewczyny u mnie @ sie skończyła i zaczynam nowy miesiąc z nowa nadzieją [emoji6] mam pytanie czy acard bierzecie w trakcie starań czy dopiero od pozytywnego testu ?[emoji12]ktoras z was tez ma homozygote PAI 1 tak jak ja

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz przepisał acard :) i nic nie mówił że od pozytywnego testu tylko kazał brać :) i nie przestawić. Co lekarz to inna opinia. Ja biorę już 3 miesiąc :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry