reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po zabiegu łyżeczkowania

reklama
Niestety tak, ale to nie zabiło mnie jak widać. A miałam już córkę, tylko zależało mi, aby miec drugie dziecko. I udało się. Ja podeszłam do tego zadaniowo, nie bylo co rozczulać się dlugo nad sobą tylko działać.
Podziwiam. I trochę zazdroszczę takiego podejścia.
Myślę, że może u mnie być podobnie. Szok minął, jeszcze nie przestałam krwawić, a już myślę, kiedy będzie można znów spróbować.
Jedyne, czego mi brakuje to luzu. Czuję dużą presję czasu. Nasz syn ma 4lata, ja 34, mąż 39. Mam takie poczucie, że to ostatni dzwonek. Nie chcemy być rodzicami mylonymi z dziadkami.
 
Do góry