reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ja mam brać dupka aż do @ a zazwyczaj dzisiaj temp bywała niższa albo wzglednie zaliczała większy spadek a w 12dfl to już lądowała ok 36,40-36,25 i do południa była zawsze @
narazie objawy na @ mineły ... wczoraj były dośc wyraxne tzn ból w krzyzu a dzisiaj cisza ...
jajniki kuja pachwinki ciągnął i cycki ... ło matko jedyna cegły normalnie ... ale to wsio

a no dawno nie gadalyśmy :))) teraz nadrabiam bo mam wolne caly tydzien :)
 
reklama
Ewuniu - a może sie....... ciiii, nic nie mówię, bo objawy fajnie brzmią!

Nie wiem jak to jest z dupkiem, bo ja jadę na luteinie dopochwowo, ale czy to nie jest tak, że nie powinnaś dostać jak bierzesz???

Bo przy braniu luteiny, póki nie odłączysz to nie dostaniesz, a dupek, to też przecież sztuczny progesteron.

Mi mój każe testować, lub betka, i wówczas jeżeli znów pudło to odłączam - no i za 2 -3 dni dostaję@
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
przy dupku jest troszke inaczej bo lutka jest tak jakby naturalnym progesteronem a dupek syntetycznym czy coś i nawet jakbyś robila z krwi badanie to dupka sie nie wykryje i tez nie wpływa na temp a luteina podwyższa !!
 
Czyli, jeżeli miałabyś dostać - to dostaniesz - tak?

Choć nie ukrywam, że mam nadzieję, ze @ nie przyjdzie przez najbliższe 9 m-cy :-)

A co u Ciebie, jak sie czuje twój M - zaczął już leczenie?
 
no tak to niby ma być :) i narazie nie dziekuje! :)
a M. nadal nie ma leczenia szpital go na ta chwile olal i nie mial jeszcze drugiej wymaganej hospitalizacji .... więc wszystko jest jeszcze w powijakach :/
 
PAJKA
Pierwszy raz brałam luteine i nawet nie wiedziałam że moge ja brać cały czas w nowym roku pójdę do gina i znowu zaczne brać dzis 36 4 tempa spadła do bankowo znowu dostane@ :(
 
Witam sie :tak:

u mnie fl twa minimalnie 11dni a max 13 mniej wiecej. Szalu nie ma. Teraz ostatnio trwała 11 i chyba za krotko.... :-(
Ja puki co zadnych tabletek nie biore ale to się chyba niedługo zmieni chociaż nie wiem bo wiele kobiet bierze tą luteinę i dupka, ale żeby jakoś zachodziły w ciążę to bez szaleństw chyba... :sorry2: :-(

Ogolnie dupek bądz lutka maja tą faze wydłuzyc, zeby mogło dojsc do zagniezdzenia.

no właśnie ... ja z reguly mam 11dfl raz miałam max 12dni więc mało ... no i teraz w końcu dostałam dupka i sama nie wiem co myśleć ... ??? albo sobie wmawiam że będzie @ albo ... niestety przylezie ... a ten spadek czułam w kościach normalnie ...

ja przy dupku w ogole sie rozregulowalam, a przy utce miałam 15 dniowe no nawet 16

ja mam brać dupka aż do @ a zazwyczaj dzisiaj temp bywała niższa albo wzglednie zaliczała większy spadek a w 12dfl to już lądowała ok 36,40-36,25 i do południa była zawsze @
narazie objawy na @ mineły ... wczoraj były dośc wyraxne tzn ból w krzyzu a dzisiaj cisza ...
jajniki kuja pachwinki ciągnął i cycki ... ło matko jedyna cegły normalnie ... ale to wsio

a no dawno nie gadalyśmy :))) teraz nadrabiam bo mam wolne caly tydzien :)

troche dziwne, ja brałam g przez 10 dni
 
Marzenko po lewej stronie z Menu wybierz My Account -> potem w prawej kolumnie Home Page Setup i wtedy w ramce na samej górze pojawi Ci się adres Twojej stronki.
Na dole możesz wybrać, które wykresy będą wyświetlane - jak nie masz opłaconego konta, to i tak będą się domyslnie pojawiać 2 ostatnie wykresy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry