reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

:-)
Powinnaś mieć takie coś;

Your Charting Home Page Web Address:

http ://www. fertilityfriend.com/home/266d8c
Change URL || Add Password || Preview || Get Sharing Code/Buttons


Adres pokazuje się w ramce (tylko teraz przy wklejaniu się rozjechało przez kodowanie).

Z lewego fioletowego menu: My Account, jak się otworzy strona: Home Page Setup (w prawej szarej kolumnie) i tam będzie tak jak wkleiłam
:tak:

Jeszcze pod tym adresem jest wytłuszczonym drukiem na niebiesko:
Get Sharing Code/Buttons
Jak to klikniesz, to się rozwiną kody do wklejenia na strony i fora :tak:
 
reklama
:-)
Powinnaś mieć takie coś;

Your Charting Home Page Web Address:

http ://www. fertilityfriend.com/home/266d8c
Change URL || Add Password || Preview || Get Sharing Code/Buttons


Adres pokazuje się w ramce (tylko teraz przy wklejaniu się rozjechało przez kodowanie).

Z lewego fioletowego menu: My Account, jak się otworzy strona: Home Page Setup (w prawej szarej kolumnie) i tam będzie tak jak wkleiłam
:tak:

Jeszcze pod tym adresem jest wytłuszczonym drukiem na niebiesko:
Get Sharing Code/Buttons
Jak to klikniesz, to się rozwiną kody do wklejenia na strony i fora :tak:
zabij mnie, ale jak wciskam Home Page Setup to mi sie nic takiego co napisalas nie wyswietla...... zadnego codu nie ma.....:no:
 
:szok:
Marzenko a jak klikniesz sobie w ten link z mojego posta będąc zalogowana na FF, czyli ten:
Get Sharing Code/Buttons
To wtedy też ci się nie pojawia adres???
Prawie że tuż nad fioletowymi przyciskami "b", "i", "u" itd.???

Pod napisem "
Your Charting Home Page Web Address:"?........
 
:szok:
Marzenko a jak klikniesz sobie w ten link z mojego posta będąc zalogowana na FF, czyli ten:
Get Sharing Code/Buttons
To wtedy też ci się nie pojawia adres???
Prawie że tuż nad fioletowymi przyciskami "b", "i", "u" itd.???

Pod napisem "
Your Charting Home Page Web Address:"?........
wlasnie nieee :no: nad tym "b" itd. to mam napis Your Intro Message: i pod tym mam pusta ramke jakas....
 
Zrób print screena ok? bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.......

U mnie to wygląda tak - wzięłam w czerwoną ramkę ten adres:
 

Załączniki

  • ff.jpg
    ff.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powinnaś mieć gdzieś w okolicy przycisku Delete na swojej klawiaturze taki przycisk Print Screen (lub skrótowo PrtScrn). Jak go wciśniesz, to "sfotografuje" się cały ekran.
Potem musisz otworzyć jakiś program graficzny np. najprostszy Paint (Menu Start -> Akcesoria -> Paint; lub menu Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Paint).
Tam wklejasz obrazek (Edycja -> Wklej) i zapisujesz go najlepiej z rozszerzeniem .jpg (zajmuje mniej miejsca niż domyślnie zapisujący się .bmp)
To skoro nie masz tak jak ja, to nie wiem jak Ci pomóc :-( gdyby udało ci się wrzucić print screena, to może coś wymyślę....
 
reklama
Do góry