reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

wolfik dziekuje jeszcze raz :**** moze bys wkoncu zalozyla wątek wrzesnioweczek??? bo wciaz nie ma!:tak:
kingus nie smutaj sie :***
Ależ proszę moja droga, tylko masz szybciutko dołączyć!!!
https://www.babyboom.pl/forum/przyszle-mamy-f64/wrzesien-2009-a-35099/

Wolfheart - robiłaś dzisiaj betkę albo teścik?
Moja kreseczka była chyba jeszcze jaśniejsza ale się udało!

Ja Ci bardzo, bardzo gratuluję!!!
Nie, teraz nie robiłam, przełożyłam sobie betę na przyszły tydzień. Z niepokojem sprawdzam ciągle wkładkę, czy nic się nie dzieje, bo trochę się boję, zwłaszcza że dziś dość mocno mnie boli brzuch... ale temp. dziś wysoooko... więc staram się być spokojna... a ten brzuch to pewnie tylko rozciąganie, cóż, trzeba przeboleć ;-)

do ginekologa na pewno sie wybiorę i może nawet jutro.
To bedzie rozmowa... ciekawe co mi powie i jakie działania zaproponuje.. pewnie na poczatek znowu badania :sorry2:

Dobranoc
Kinga trzymam kciuki za pomyślne wieści od gina. Oby szybciutko znalazł przyczynę problemu, potem juz będzie z górki :tak:

Wolf:-):-):-):-):-) Gratuluję:-):-):-) Dawno mnie nie było więc mi ta informacja umknęła:-) Mega gratulacje:-)
Hej Zajączku :-) ja się baaardzo nie spodziewałam, wiesz... ale moje marzenie się spełniło - spędzić święta z Fasolką, tylko jeszcze o niej nie wiedziałam ;-)
 
reklama
Hej dziewczynki;-)
Witam w ten ostatni dzień roku:-)
Mam nadzieje ze bedziecie sie świetnie dzis bawić i że przyszły rok będzie lepszy od poprzedniego, tego wam zycze:-)

wolfik super ze zalozylas wrzesnioweczki :tak:
 
Hej Dziewczyny dziś mam 33dc jajniki mnie tak napierdzielają że nawet nospa nie pomaga i do tego jeszcze mam śluz jak na dni płodne i bardzo go dużo jak nigdy a tempa 36.6 nie wiem co mam mysleć nigdy aż tak na @mnie nie bolały nawet nie moge się wysikać bo jak sie napinam to boli jak diabli co to może być nieco się podświadomie łudze że może tym razem sie udało ale nie chce tak myslec bo boje się rozczarowania:-(

oj ktos sie chyba w date walnął.. miało byc 2010:)


Moje gratulacje Nektarynko długo mnie ty nie było a tu takie rewelacje:-):-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam dziewczyny!

Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2010 Roku! :tak::happy2:
abyśmy starające się w końcu doczekały II pieknych kreseczek na testach.
A już zafasolkowanym życzę spokojnych zdrowych 9 miesiecy:)

 
Pajeczko generalnie czuję się dobrze, tylko od wczoraj jest mi trochę słabo i kręci mi się w głowie - leciutko ale prawie cały czas. Non stop bym spała i non stop bym jadła, narazie nie chce mi się niczego konkretnego, ale ciągle mi warczy w brzuchu ;-) odbija mi się i nieraz mam takie uczucie niesmaku, póki co nie chce mi się rzygać, choć czasami mam wrażenie, że może to by mi pomogło :tak:
No i podbrzusze mnie czasem zaciągnie, zupełnie jak na @, ale już wyczytałam, że chyba wszystkie tak mamy na początku...
Idę w poniedziałek na betę i muszę się zapisać do gina, żeby spokojnie (hahaha) czekać na potwierdzenie ciąży... bo różne myśli mi chodzą po głowie ;-)

Dziewczynki wszystkiego najlepszego w Nowym Roku... masy szczęścia, spotkania swoich upragnionych fasolek i dotrwania do szczęśliwego rozwiązania!!!
 
reklama
Do góry