reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
czesc dziewczynki ale tutaj pusto dzisaj chcialam wam tylko napisac i ja ze znikam z tego watku niestety nie bede juz walczyc o malenstwo dzis moj maz oswiadczyl mi ze odchodzi powoid nie chce zebym zostala matka jego dziecka ma mnie glebojko gdzies i tyle a tyle sie na czekalam a on poprostu nie chce miec dziecka ze mna wszystko bylo okej i nagle takie slowa no nic kochane nie mam sily dluzej pisac starajcie sie dalej i obyscie za niedlugo byly szczesliwe z dzidzia pod serduszkami:(

sisi straszine mi przykro :-( takiemu to jajca trzeba urwac, jak on moze w ogole tak do Ciebie mowic??? To chyba jasne, ze jak sie ma zone to nastepnym krokiem jest dzidzia, nie no nie jestem w stanie zrozumiec jak Twoj M moze byc takim ujem :wściekła/y: Miejmy nadzieje, ze to tylko przejsciowy kryzys, tak jak pisza dziewczynki, ze Twoj M sie z jakiegos powodu na Ciebie zdenerwowal i dlatego palnal taka glupote... Trzymam kciuki kochanie zeby wszystko sie ulozylo, nie poddawaj sie... A w najgorszym wypadku jak nie z NIM to z INNYM - z takim, z ktorym bedziesz szczesliwa
:tak:

No ja mysle, ze beda efekty po tych ziółkach masakra tyle ich wyszło, ze na rok bede je miała ;-) no, ale mam nadzieje, ze nie bede musiała czekac roku na fasolkę :-D mam nadzieje, ze owulka bedzie naturalna;-)

NEKTARYNKO czytałam gdzieś, ze te zioła trza pic cały cykl!! ????

Pajkaa mysle, ze mi ziolka pomogly, mialam w lutym cykl stymulowany CLO - bez efektow, a teraz znowu stymulowany CLO i do tego pilam ziolka i bach jest fasolka :tak: Ja tez czytalam, ze MOZNA pic caly cykl, ale ja pilam tylko do owu
;-)



JAKBY KTÓRAŚ CHCIAŁA ZIÓŁKA O. SROKI TO NIECH SIĘ DO MNIE ZGŁOSI BO MAM DO ODDANIA CAAAAAAŁĄ PAKĘ:tak:
 

sisi straszine mi przykro :-( takiemu to jajca trzeba urwac, jak on moze w ogole tak do Ciebie mowic??? To chyba jasne, ze jak sie ma zone to nastepnym krokiem jest dzidzia, nie no nie jestem w stanie zrozumiec jak Twoj M moze byc takim ujem :wściekła/y: Miejmy nadzieje, ze to tylko przejsciowy kryzys, tak jak pisza dziewczynki, ze Twoj M sie z jakiegos powodu na Ciebie zdenerwowal i dlatego palnal taka glupote... Trzymam kciuki kochanie zeby wszystko sie ulozylo, nie poddawaj sie... A w najgorszym wypadku jak nie z NIM to z INNYM - z takim, z ktorym bedziesz szczesli



Pajkaa mysle, ze mi ziolka pomogly, mialam w lutym cykl stymulowany CLO - bez efektow, a teraz znowu stymulowany CLO i do tego pilam ziolka i bach jest fasolka :tak: Ja tez czytalam, ze MOZNA pic caly cykl, ale ja pilam tylko do owu
;-)



JAKBY KTÓRAŚ CHCIAŁA ZIÓŁKA O. SROKI TO NIECH SIĘ DO MNIE ZGŁOSI BO MAM DO ODDANIA CAAAAAAŁĄ PAKĘ:tak:


witam a co to sa za zioła jak maja mi pomóc w zafasolkowaniu to ja jestem pierwsza:)
 
witam a co to sa za zioła jak maja mi pomóc w zafasolkowaniu to ja jestem pierwsza:)

Tak, to sa ziolka, ktore pomagaja w zafasolkowaniu :tak:
Nektarynka je pije juz dlugo i za kazdym razem ma piekna owulacje potwierdzona na usg chociaz wczesniej miala cykle bezowulacyjne :-D Mnie tez jak widac pomogly :-D Na bocianie (chyba Nasz Bocian - Strony o Rodzinie) sa cale watki, w ktorych pisza dziewczynki pijace rozne mieszanki ziolowe wspomagajace zafasolkowanie :tak: Mozna tam nawet znalezc listy forumowiczek kto zafasolkowal po jakiej mieszance i z tego co widzialam ta mieszanka o. sroki daje najlepsze efekty :-D Takie same ziola co ja mam do odstapienia mozna sobie kupic np. na allegro, tu masz linka: NIEPŁODNOŚĆ- ZIOŁA KS.SROKI 300g+TEST CIĄŻOW (706599402) - Aukcje internetowe Allegro, wiem ze niektore dziewczynki wlasnie kupuja ziola przez internet :tak: Jakbys byla zainteresowana to zgadamy sie na priv i Ci oddam te ktore mam, bo stoja w szafce i zajmuja mase miejsca (wielka, nadeta papierowa torba, nie mam juz nawet gdzie makaronu trzymac przez nia :szok::-D;-)).
 
Witam dziewczyny!!!

Sisi bardzo, ale to bardzo mi przykro - trzymaj się, ale nie znikaj stąd tu masz przyjaciół, a będą Ci teraz potrzebni.

Jak coś to pisz, chętnie wysłuchamy i doradzimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dziekuje dziewczynkim za wsparcie bardzo mnie te slowa ciesza maz sie daklej nie odzywa ale nocuje i przebywa ze mna w domu wienc moze wszystko nie jest stracone chodzi o to ze postawilam sparwe jasno chce miec dziecko idziemy do kliniki a jak nie to niech odchodzi i powiedzial ze odchodzi sama bym w zyciu w to nie uwoierzyla jak tak mozna widocznie 7 lat to za malo zeby poznac osobe ktora soie kocha dosc juz o sobie napiszcie mi tylko kochane co tam u martynki i hanki czy sa juz efekty ivf bo w tym wszystkim to ja sie juz pogubilam eh przemyslalam wszystko i mysle ze to ze juz noie bede sie starac to nie znaczy ze nie moge do was od czasu do czasu zagladnac trzymam za was kochane kciuki widze ze nasze grono sie zaciesnia coraz wiencej dziewczynkoa sie udalo co mnie straszni4e cieszy:)
 
dziekuje dziewczynkim za wsparcie bardzo mnie te slowa ciesza maz sie daklej nie odzywa ale nocuje i przebywa ze mna w domu wienc moze wszystko nie jest stracone chodzi o to ze postawilam sparwe jasno chce miec dziecko idziemy do kliniki a jak nie to niech odchodzi i powiedzial ze odchodzi sama bym w zyciu w to nie uwoierzyla jak tak mozna widocznie 7 lat to za malo zeby poznac osobe ktora soie kocha dosc juz o sobie napiszcie mi tylko kochane co tam u martynki i hanki czy sa juz efekty ivf bo w tym wszystkim to ja sie juz pogubilam eh przemyslalam wszystko i mysle ze to ze juz noie bede sie starac to nie znaczy ze nie moge do was od czasu do czasu zagladnac trzymam za was kochane kciuki widze ze nasze grono sie zaciesnia coraz wiencej dziewczynkoa sie udalo co mnie straszni4e cieszy:)


A czemu on nie chce isc do kliniki? Jego 'meskosc' na tym ucierpi? Moze zgodzilby sie na adopcje? Przeciez staraliscie sie, ze tak powiem naturalnie, wtedy mu wizja dziecka nie przeszkadzala, a jak ma w gre wejsc zabieg, to zaczela przeszkadzac??? Nie rozumiem, przepraszam, ale cos mi tu smierdzi
:baffled:

Kochanie oczywiscie, ze przychodz, czytaj forum, zawsze bedziesz mile widziana :tak: Ale prawde mowiac mysle, ze wcale nas nie opuscisz, ze maz sie przekona do kliniki i bedziesz szczesliwa mamusia
:tak::-D
 
Sisi - rowniez trzymam kciuki zeby Wam sie sytuacja wyjasnila tylko trzymaj sie tego co raz postanowilas... caly czax probuj go namowic do wizyty w klinice... moze nawet idz pierwszy raz sama tylko zeby on o tym wiedzial...
 


A czemu on nie chce isc do kliniki? Jego 'meskosc' na tym ucierpi? Moze zgodzilby sie na adopcje? Przeciez staraliscie sie, ze tak powiem naturalnie, wtedy mu wizja dziecka nie przeszkadzala, a jak ma w gre wejsc zabieg, to zaczela przeszkadzac??? Nie rozumiem, przepraszam, ale cos mi tu smierdzi
:baffled:


Wyjelas mi to z klawiatury :)
 
reklama
Niewiem kochane mi to tez nie pasuje badania ma dobre ja tez i dalej nic wienc lekarz zasugerowal zeby sprubowac w klinice cos postanowic i jak uslyszal klinika to sie zmienil masakra jakas tak jakbym w pysk dostala no akle coz chyba naprawde chodzi tu o to jego zasrane ego bo co inni powiedza ze on musi do kluiniki jesli tak to okej strasznie jestem zla na niego pokazal ze najwyrazniej nie zalezy mu na rodzoinie ze mna no coz dzieki kochane:)
 
Do góry