reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie o dzidzie - Wzrastający progesteron

Dołączył(a)
9 Kwiecień 2019
Postów
7
Hejka mam pytanie do was dziewczynki przez 3 dni robiłam badania progesteronu począwszy od 21 dc do 23dc w 21 i 22 dc miałaś wartość 28,50 ng/ml natomiast dziś odebrałam wyniki i wyszedl mi 54,50 ng/ml. Jestem zaskoczona bo w zeszłym cyklu poziom progesteronu w 21 dc pokazywał identyczne stężenie jak w tym ale już 22 i 23 dc znacznie zmalał bo do 20 ng/ml i 5 dni później przyszła Miesiączka. Co sądzicie o takim wzroście stężenia progesteronu?
 
reklama
Rozwiązanie
Hejka mam pytanie do was dziewczynki przez 3 dni robiłam badania progesteronu począwszy od 21 dc do 23dc w 21 i 22 dc miałaś wartość 28,50 ng/ml natomiast dziś odebrałam wyniki i wyszedl mi 54,50 ng/ml. Jestem zaskoczona bo w zeszłym cyklu poziom progesteronu w 21 dc pokazywał identyczne stężenie jak w tym ale już 22 i 23 dc znacznie zmalał bo do 20 ng/ml i 5 dni później przyszła Miesiączka. Co sądzicie o takim wzroście stężenia progesteronu?
Zrob sobie bhcg do tego wszystkiego;)
Hejka mam pytanie do was dziewczynki przez 3 dni robiłam badania progesteronu począwszy od 21 dc do 23dc w 21 i 22 dc miałaś wartość 28,50 ng/ml natomiast dziś odebrałam wyniki i wyszedl mi 54,50 ng/ml. Jestem zaskoczona bo w zeszłym cyklu poziom progesteronu w 21 dc pokazywał identyczne stężenie jak w tym ale już 22 i 23 dc znacznie zmalał bo do 20 ng/ml i 5 dni później przyszła Miesiączka. Co sądzicie o takim wzroście stężenia progesteronu?
Zrob sobie bhcg do tego wszystkiego;)
 
Rozwiązanie
Do góry