reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się o kolejne maleństwo

Dołączył(a)
1 Maj 2023
Postów
8
Witam chciałam zapytać bo czytałam dużo o tym na internecie w tamtym miesiącu miałam samoczynne poronienie testy ciążowe były pozytywne lekarz też stwierdził że samoczynnie poroniłam ale we wcześnej ciąży poroniłam 3 dzień mi się miesiączka spóźniała a później zaczęłam bardzo krwawić itp.teraz pod koniec miesiaca i dziś robiłam już 4 testy i w każdym wychodzi po 2 kreski jeden taki test elektroniczny kupiłam droższy i tam pokazuje w kiedy doszło do zapłodnienia itp.i pokazuje że jestem między 3 a 4 tygodniem ciąży jutro niby mam miesiączkę dostać ale nie wiem co o tym wszystkim mam sądzić ?czy się udało czy nie ?we czwartek pojade na zrobienie bety jak miesiaczki nie dostanę bo jednak dziwnie się ostatnio czuje jestem jakaś osłabiona senna i ze względu na To zrobiłam te testy przed miesiączką ale czytałam na internecie że zależy od wcześniejszej ciąży ile byłam tygodni jak poroniłam bo mogą wychodzić pozytywne testy mimo że może się nie być w ciąży bo ten hormon z wcześniejszej ciąży może nie zniknąć i nie wiem na czym stoję a teraz się pilnuje aby się nie przesiliać a staramy się o kolejne maleństwo i chciałam zapytać czy ktoś miał podobną sytuację do mojej ?I chciałam dodać że owolucja była monitorowana przez lekarza na usg także jest szansa że mogło się udać tylko jestem cały czas w takiej niepewności nawet taki zastrzyk miałam ovitrelle
 

Załączniki

  • 1682931329212801999988645924248.jpg
    1682931329212801999988645924248.jpg
    728,9 KB · Wyświetleń: 441
reklama
Hormony LH utrzymuje się do 4-5 tyg po poronieniu zależy też od tego jaki był wiek ciąży. Ja porobilam w 9 tyg ciąży 4 tygodnie po zrobiłam test i wyszedł pozytywny lecz blada kreska za kilka dni dostałam @. i potem testy wychodziły śnieżnobiałe. Ale zdarza się że od razu po poronieniu można zajść w ciążę nawet nie do czekając @. Ja pierwszy cykl kończę po poronieniu czekam na teścik liczę na pozytyw. Trzymam kciuki i za Ciebie ✊🏼
 
Hormony LH utrzymuje się do 4-5 tyg po poronieniu zależy też od tego jaki był wiek ciąży. Ja porobilam w 9 tyg ciąży 4 tygodnie po zrobiłam test i wyszedł pozytywny lecz blada kreska za kilka dni dostałam @. i potem testy wychodziły śnieżnobiałe. Ale zdarza się że od razu po poronieniu można zajść w ciążę nawet nie do czekając @. Ja pierwszy cykl kończę po poronieniu czekam na teścik liczę na pozytyw. Trzymam kciuki i za Ciebie ✊🏼
 
To było zaraz 3 dni po spóźnionej miesiątcze i dostałam silnego krawienia myślę że to był między 3 a 4 tydzień i wydaje mi się że to była bardzo wczesna ciąże i może ten hormon znikł we wcześniejszej ciąży? I może akurat się udało
 
A kiedy miałaś zastrzyk podany? Bo on może fałszować wynik. Niepotrzebnie tyle testów robisz przed terminem miesiączki.
 
Hormony LH utrzymuje się do 4-5 tyg po poronieniu zależy też od tego jaki był wiek ciąży. Ja porobilam w 9 tyg ciąży 4 tygodnie po zrobiłam test i wyszedł pozytywny lecz blada kreska za kilka dni dostałam @. i potem testy wychodziły śnieżnobiałe. Ale zdarza się że od razu po poronieniu można zajść w ciążę nawet nie do czekając @. Ja pierwszy cykl kończę po poronieniu czekam na teścik liczę na pozytyw. Trzymam kciuki i za Ciebie ✊🏼
A co ma tego hormon lh? Robiłaś testy ciażowe czy owulacyjne?
 
To było zaraz 3 dni po spóźnionej miesiątcze i dostałam silnego krawienia myślę że to był między 3 a 4 tydzień i wydaje mi się że to była bardzo wczesna ciąże i może ten hormon znikł we wcześniejszej ciąży? I może akurat się udało
Ovitrelle fałszuje testy , zawiera hormon hcg . Kiedy go robiłaś ?
 
reklama
Do góry