reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare pierwiastki ;) ;) ;)

reklama
Ej dziewczyny z tymi starymi pierwiastkami to nie ma co przesadzac. Misezkam w Stanach i tutaj w wieku 30 lat kobitki dopiero zaczynaja rozgladac sie za mezem ;D Sasiadka koleznaki urodzila pierwsze dziecko w wieku 42 lat i mysli od drugim, moja wychowana tutaj kuzynka w wieku 36 lat zaszla w ciaze i rodzi w lipcu , zona szefa urodzila tez po 40tce- teraz szef ma lat 70 i 6 letnie coreczke ;D
A mi sie dziwia ze ja taka mloda (rocznik 1978) i w ciazy hihihihihihi A jedna pani to mi powiedziala tak z 2 lata temu "takie baby i juz mam meza" ;D ;D ;D ;D
Moja mama to sie za glowe lapie jak jej czasem opowiadam.
 
nie ważne ile się ma lat ważne na ile się czuje i wygląda
mój szef był bardzo zdziwiony że świadomie zaszłam w ciążę bo myślał że jestem smarkata a jak go uświadomiłam ile mam lat to mocno się zdziwił więc chyba jest nieźle
zresztą jak patrzę czasami na koleżanki mojej 18-sto letniej siostry to się zastanawiam czy one tak poważnie wyglądają czy ja tak niepoważnie ::)
 
ja jak jeżdziłam na kolonie, jeszcze przed pojawieniem sie Piotrka - to rodzice dzieci brali mnei na uczestnika (zwłaszcza na obozach)... cóż moje 18 lat :)
 
Mi dziewczyna mojego brata powidziala ze jak na swoje lata to bardzo mlodo wygladam ;D Dziewczyna brata jest odemnie o 4 lata mlodsza:) Milo mi sie zrobilo po takim komplemencie ;D

 
Witam!

Ja już co prawda ujawniłam się na innym wątku, ale też jestem rocznik 1975 i termin mam w swoje urodziny, dokładnie 22 marca:). Ciekawe jak to będzie? Będzie prezent, czy nie?
 
No ja na swoje latka się nie czuje i przewaznie biorą mnie za młodszą siostrę mojej o 7 lat młodszej siostry ;)
W pracy z tego powodu mam często śmieszne sytuacje, szczególnie jak jadę z jakimś facetem na spotkanie, jakoś wszyscy biorą mnie za "osobista" asystentkę, a nie poważnego eksperta, a czasami szefa owego faceta.
Ostatnio pani zwróciła się do mnie per "dziewczynko" - chciała żebym jej miejsce ustąpiła, byłam bliska podziękowania za komplement ;)

no i oczywiscie jestem rocznik '75
 
mnie to czasami bawi do łez jak jakieś smarki walą mi na ty albo "starsze panie lub panowie" mówią do mnie per dziecko lub dziewczynko
a któregoś razu usłyszałam od koleżanki mojej znajomej że w kwestii nad którą dyskutowałyśmy będę mogła zabierać głos jak będę w jej wieku, no to zapytałam ile ona ma lat i okazało się że 28... także w tej kwestii niestety nie będę już mogła zabrać głosu nigdy - no cuż.... ;D
 
reklama
Fionka też kilka razy usłyszałam jak będziesz w moim wieku to pogadamy ;) jak się później okazało rozmówca był młodszy :)

ostatnio czekajac w laboratorium uslyszalam, ze najpierw nalezy studia skonczyc a pozniej za robienie dzieci sie zabrac ... A ze mialam 2 godziny czekania (test z glukoza) podyskutowalam sobie troche z pania jak sie okazalo 32 letnia ...
 
Do góry