reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare pierwiastki ;) ;) ;)

M

monika_pk

Gość
skoro młode mamusie załozyły swój watek :) to pomyslałam sobie ze my, te pózne mamay tez mozemy miec swój :)....stad ten przewrotny tytuł....z tego co wiem pare lat temu tak by nas nazwano :)

zapraszam mamusie po 30 :)....koniec ukrywania :)

zaczne jako pierwsza .....mam skonczone 30 lat ( i prawde piszac nie czuje sie na tyle :) ) czasami załuje, ze z mezem tak długo zwlekalismy z podjeciem decyzji o powiekszeniu rodziny ( prawie 7,5 roku po slubie) ale chcielismy miec własny kat i byc ustawionym jako tako w zyciu....z drugiej strony wyszalelismy sie i teraz pora na stabilizacje :)
 
reklama
Halo! Halo! Tu zgłasza się następna stara pierwiastka  ;D
Podobnie jak i Monika mam skończone 30lat (niedługo będzie 31;) ) i jestem 8 lat po ślubie!
 
He he-niezly watek!!! Ja nie mam sie pod co dopiac- bo ani przed 20 nie jestem ani okolo 30. Tak mi wychodzi ze tworze ten szary srodek...
 
ale fajne te watki macie:)stare pierwiastki (hehe, ta nazwa ;D) i mlode mamusie:))no i w ogole milo tutaj u Was.
 
reklama
Do góry