reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starnia o pierwsze dziecko!

reklama
Mam podobne objawy, tylko ze okres miałam dostać wczoraj🧐 ale w obawie przed porażka nie zrobiłam jeszcze testu.
kurcze nigdy nie mierzylam temp, bo wydawało mi się to głupie :( (przepraszam jeśli którąś uraziłam). Ale czytam Wasze wpisy i widzę, ze wiele z Was to robi! Być może tez powinnam? 🤷‍♀️

Ja mierzę dopiero jeden cykl i fajnie widac dwufazowoac i widze czy owulacja sie odbyla czy nie. Bo jak widzisz ze nie bylo owulacji to tez od razu mozesz sobie odpowiedziec czy starania byly cos warte :D
Ja mierze o 5.30 z 6 rano (bo tak wstaje) zanim wstane z lozka - termometr mam przy lozku i mierze w pochwie. Mam twraz zwykly elektroniczny ale pokazuje mi tylko jedno miejsce po przecinku. W tym cyklu kupie owulacyjny bo ma 2 miejsca po przecinku i jest dokladniejszy. Moja podstawowa temp ma po okresie 36.1-36.4 a po owulacji mam 36.6-36.8. Dzien przed tym skokiem byla owulacja (bo mozna przez temperature okreslic tylko, ze BYLA) - temp wzrasta PO owulacji. Takze pomocne to jest na pewno w poznaniu organizmu. :)
 
Dziewczyny powiedzcie mi ma któras może policystyczne jajniki, jak to że staraniami, może któraś już zaszła pomozcie
Jak mialam 22 lata (teraz 27) to stwierdzono mi PCOS ale jak mialam 24-25 to inny lekarz powiedzial ze nie mam PCOS i mam odstawic duphaston. Tak tez zrobilam. Ale 20.12 idw na wizyte i wtesy dokladniej sie tym zainteresuje czy mam czy nie i czy cos mam brac znowu. Ide so innego lekarza wiec oby przebadal mnie na wszyatkie strony i przepisal mi wszyatko co pomoze zajsciu w ciążę. Mowili mi tez, ze moj jeden jajnik jest jakby POD macica i on nie funkcjonuje ale znowu drugi twierdzi, ze nie i juz sama nie wiem. Ale na ostatniej wizycie bylam 2 lata temu :/ wiec moglo sie cos pozmieniac. Tu w Niemczech czwka sie 5-8 miesiecy na wizyte o ile w ogole Cie przyjma. Dlatego tak dlugo nie bylam. 20.12 mam w Polsce prywatnie wizyte a 3.02 dopiero mam tu w Niemczech...
 
reklama
Hej dziewczyny a czy mialyscie na początku ciąży krese na brzuchu? :) i kiedy się pojawiła? Czy to jest możliwe żeby taka kresa ciążowa pojawiła się zanim test pokaże 2 kreski??
 
Do góry