reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starsze rodzeństwo

Kurczaczek- faktycznie, prawie rówieśniczki:) Myśle, że dwa lata to dobra różnica między dzięcmi, choć może byc momentami cięzko:)

ania
- tez sobie kiedyś nie wyobrażałam rozstania z córczką. Niestety ja wrociłam do pracy bardzo szybko, bo kiedy mała miała 6 miesięcy. Na poczatku było ciężko, ale z każdym dniem coraz lepiej. Teraz rozstania są latwe dla obu stron:-)
 
reklama
No ja mam prawie 6-latka, który wczoraj oświadczył, że jak mu się urodzi brat to mu da swoje stare zabawki a jak siostra to się wyprowadzi z domu :szok:
No cóż...

to Ci synek powiedział:-)
Mój synek cały czas się upiera, że on ma już brata (tak mówi na mojego młodszego brata) i nie da sobie przetłumaczyć, że to jego wujek.
A co do siostrzyczki to też powiedział, że nie chce i woli być sam:-D
 
No ja mam prawie 6-latka, który wczoraj oświadczył, że jak mu się urodzi brat to mu da swoje stare zabawki a jak siostra to się wyprowadzi z domu :szok:
No cóż...
No nieźle :) Ale to na szczęście ma szansę się jeszcze zmienić. Pamiętam jak byłam w ciąży, to kuzyn mojego dziecka mówił, że chce żeby była dziewczynka u mnie i u nich (akurat szwagierka też była wtedy w ciąży), to on bedzie dalej jedynym wnuczkiem babci. Jak się dowiedział, że ja będę miała chłopczyka, to powiedział mamie, że on też chce chłopczyka, bo przynajmniej będzie miał brata. :)
 
Myślę, że nie będzie tak źle. Co prawda niezbyt jeszcze szczęśliwie podchodzi do tematu ewentualnej siostrzyczki, ale już przynajmniej wypina pierś mówiąc, że będzie starszym bratem :)
 
Kiuik ja mam coreczke 2,5 roczku wiec mamy rowiesnikow :) Emilka ostatnio na wiesc ze bedzie dzidzius ze jest w brzuszku powiedziala tylko "Wydlubie jego" i wsadzila mi palce w pepek :baffled:
 
Mój synuś zmienił zdanie:-D
Od 2 dni powtarza, że chce mieć siostrzyczkę:tak:
Powiedział jeszcze, że pozwoli jej spać w swoim pokoju, a on będzie spał z nami:-D
 
to i ja się dołączę... Mam prawie trzyletnią córeczkę, która wie że mama ma w brzuszku dzidziusia ale póki co nie specjalnie bierze tego do siebie:-D Przyznała że podzieli się zabawkami i że woli brata:cool2:
 
reklama
Do góry