reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stoliczek edukacyjny - jaki?

reklama
ostatnio usłyszałam o tych stoliczkach właśnie i zastanawiam się czy jest jakaś marka, która możecie polecić, żeby dziecko się szybko nie znudziło, żeby to było wyzwanie. dzieki za odp
 
A może coś co nie gra, bzyczy, burczy, śpiewa i nie wiem co jeszcze... mnie się podobają takie, które wymagają jakiejś reakcji dziecka... pobudzają wyobraźnię i motorkę...może np taki drewniany muzyczny...
dj06012-72-kolory-marzen-pl.jpg
Zestaw muzyczny, Dżungla, kolory-marzen.pl | KoloryMarzeń.pl
 

Załączniki

  • dj06012-72-kolory-marzen-pl.jpg
    dj06012-72-kolory-marzen-pl.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 246
Mam podobne zdanie w kwestii tego "buczenia" czy zbyt głośnej muzyki i o wiele lepiej sprawdzą się takie,które w jakiś sposób będą pobudzać wyobraźnię,kreatywność naszego dziecka. Może napisz jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel i wtedy doradzimy konkretny model.
 
Ja miałam stoliczek edukacyjne ze spokojną muzyczką, córcia była zainteresowana zwierzaki, kółeczkami jakie były zamontowane w stoliczku,
 
Jest mnóstwo przecież stoliczków edukacyjnych ;) wiele róznych firm, więc myśle ,że autorka nie powinna mieć problemu ;)
 
Jeszcze tak mi się przypomniało , my z żoną kupiliśmy taki stoliczek edukacyjny jak starsza córka miała 3 latka a młodsza córka 1,5 roku . Tylko nie pamiętam dokładnie jakiej to było marki . I z tego co pamiętam tak mniej więcej żona zamawiała to w grudniu ( 2015) przez internet. sklep nazywa się Pontipino .tylko to jest bardziej taki stoliczek małego artysty . tak się to jakoś nazywało .Fajna rzecz .I dobrej jakości
 
Jeszcze tak mi się przypomniało , my z żoną kupiliśmy taki stoliczek edukacyjny jak starsza córka miała 3 latka a młodsza córka 1,5 roku . Tylko nie pamiętam dokładnie jakiej to było marki . I z tego co pamiętam tak mniej więcej żona zamawiała to w grudniu ( 2015) przez internet. sklep nazywa się Pontipino .tylko to jest bardziej taki stoliczek małego artysty . tak się to jakoś nazywało .Fajna rzecz .I dobrej jakości

rzeczywiście ten stoliczek małego artysty to swietna spraa! my kupiliśmy naszemu chrześniakowi stolik warsztatowy i możecie nie wierzyć ale nie może od niego odejść! dzieciaczki jednak lubią takie rzeczy;) a pontipino wie co lubią dzieci!
 
reklama
Od jakiego wieku są rekomendowane takie stoliczki?
Mój synek ma 8 miesięcy i już się fajnie bawi stolikiem edukacyjnym - ja mam właśnie ten z Chicco, o którym ktoś tu wyżej wspominał (nasz to Hobby). Mały na razie jest na etapie siedzenia, więc nie zamontowaliśmy nóżek. Bardzo jest to fajna zabawka. 8-mio miesięczniak nie rozumie jeszcze wszystkich funkcji, bawi się tymi najprostszymi (klawisze, książeczka, garnuszki, pokrętło kuchenki), ale to jest super - za pare miesięcy odkryje np. rysowanie na znikopisie czy panel ogrodnika :) mega polecam, a co do ceny, to jest przystępna na tle innych takich stolików :)
 

Załączniki

  • 36289731_1943583869007574_7543753495829020672_n.jpg
    36289731_1943583869007574_7543753495829020672_n.jpg
    548,8 KB · Wyświetleń: 148
Do góry