reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopa końsko-szpotawa

reklama
Magdalena1232:
Możesz zacząć się ubiegać zaraz po porodzie. Ja tak zrobiłam, ale niestety czekałam na komisję 4 miesiące (to już był synek z szyna wtedy). Ma wpisane na orzeczeniu, niepełnosprawność od urodzenia.

Co tu tak cicho? Co u Was slychac? :-)
 
Mysia1992 praca i bliźniaki. Kołowrotek się kręci ☺. Leczenie córci przebiega narazie bez zarzutów, odpukać akceptuje szynę i oby jak najdłużej tak było. Zastanawia mnie czy będzie potrafiła podskakiwać i stać na palcach, bo jej siostra potrafi. A jak jest u waszych dzieci?
 
Hej wszystkim [emoji4]u nas wszystko ok odwoływała się ostatnio od orzeczenia a dokładnie od punktu 7 i we Wrocławiu nam przyznali[emoji4]synuś chodzi do przedszkola a ja wkoncu się zdecydowałam zrobić prawko[emoji16][emoji23] że stołkami wszystko ok w sierpniu byliśmy na wizycie i wszystko super dalej mamy się szybować[emoji4]nie wiem czy wspominałam ale przeszliśmy na mitchella i jak na razie odpisać synek wkoncu po długiej walce zaakceptował szybę i buciki.
 
Cześć dziewczyny, jestem w 30 tygodniu ciąży, dzisiaj na USG lekarz nam powiedział że dzidziuś prawdopodobnie będzie miał stopę szpotawą. Doradźcie proszę co mogę zrobić już teraz? Jak się przygotować? Jak było u Was z załatwieniem rehabilitacji, czy jest szansa na NFZ szybko coś zorganizować czy lepiej od razu szukać prywatnie? Czy polecacie jakiś specjalistów z Wrocławia? W jakim szpitalu rodzić żeby dziecko od razu miało dobrą opiekę?
 
Milenka887 powodzenia w wyrobieniu prawka. Super że ci sie udalo z punktem 7, rzadko przyznają. W przedszkolu bez problemu zakładają buciki? No i najważniejsze fantastycznie że wszystko dobrze ze stopkami
 
AmMaWi hej nie synkowi w przedszkolu niestety nie zakładają szyny bo mają tylko 30 minut lezakowania i synek tam nie spi[emoji17]ale ja nadrabiam w domku z szyna w weekendy ma drzemki i wtedy mu zakładam szyne[emoji4]. A 20 grudnia zdałam egzamin na prawko[emoji16]za 3 razem ale się udało[emoji23][emoji23]jutro jadę odebrać z mezem[emoji4]dalej mamy szynę i jak naradzie wszystko super. Pozdrawiam
 
reklama
Hej, nasza kruszyna tez ma stope końsko-szpotawa. Ja jako mama ledwo sobie z tym radzę :/ mąż jest silniejszy. Co czwartek jeździmy z mała na zakładanie gipsu i masaze. Mieszkamy w Szwajcarii. Mała jest bardzo ruchliwa . Gips trzyma od czwartku do niedzieli jedynie :/ i spada . W załączniku wysyłam zdjęcia jak tu zakładają gips i nóżka zaraz po zdjęciu gipsu ( później wraca ) do tego Achilles bardzo krótki :/ Czy u was tez gips się osuwał ? Macie zdjęcia może jak u was był założony ? Jakie są szanse u was w praktyce na wyleczenie ? U nas już 5 gips i dalej nóżka powraca :( poradzicie coś , dziękuje


84F05DA5-4EC3-4F29-B5DE-FAE493B225EB.jpeg
B6920964-5C04-4B52-8C30-D8D356C8A9B2.jpeg
37DAE726-655E-41AE-8A05-E7B8ACB727A9.jpeg
 
Do góry