reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stopy końsko - szpotawe

Marta2905

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Marzec 2019
Postów
38
Hej dziewczyny mam pytanie może któraś z mam się orientuje. Mam synka 11 miesięcy urodzonego z taką wadą jak w temacie. Jesteśmy już po wstępnym leczeniu(gipsach) teraz mamy szynę na noc. Czy mogę starać się o świadczenie opiekuńcze? Bo zastanawiam się czy w ogóle jest cień szansy na przyznanie? W lipcu będziemy stawać kolejny raz na komisji o orzeczenie o niepełnosprawności i się zastanawiam czy warto zawalczyć o to świadczenie. Może któraś z mam się wypowie, miała do czynienia z tym?
 
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny mam pytanie może któraś z mam się orientuje. Mam synka 11 miesięcy urodzonego z taką wadą jak w temacie. Jesteśmy już po wstępnym leczeniu(gipsach) teraz mamy szynę na noc. Czy mogę starać się o świadczenie opiekuńcze? Bo zastanawiam się czy w ogóle jest cień szansy na przyznanie? W lipcu będziemy stawać kolejny raz na komisji o orzeczenie o niepełnosprawności i się zastanawiam czy warto zawalczyć o to świadczenie. Może któraś z mam się wypowie, miała do czynienia z tym?
Jeśli dostaniesz punkt 7 i 8 wtedy można składać o świadczenie pielęgnacyjne
Hej dziewczyny mam pytanie może któraś z mam się orientuje. Mam synka 11 miesięcy urodzonego z taką wadą jak w temacie. Jesteśmy już po wstępnym leczeniu(gipsach) teraz mamy szynę na noc. Czy mogę starać się o świadczenie opiekuńcze? Bo zastanawiam się czy w ogóle jest cień szansy na przyznanie? W lipcu będziemy stawać kolejny raz na komisji o orzeczenie o niepełnosprawności i się zastanawiam czy warto zawalczyć o to świadczenie. Może któraś z mam się wypowie, miała do czynienia z tym?
Jeśli dostaniesz punkt 7 i 8 wtedy można składać o świadczenie pielęgnacyjne
 
Rozwiązanie
Do góry