reklama

stosunek przerywany wielokrotny

Rozwiązania
0
Cześć !
Ok dzień przed owulacją doszło do stosunku przerywanego, 3 razy pod rząd. Odstęp czasu był naprawdę niewielki, może minuta. Chciałam się dowiedzieć czy szansa na ciąże nadal jest duża jeżeli do wytrysku nie doszło w środku ? Czy to, że partner zaraz po finale zaczynał od początku zwiększa szansę na ciążę ?

Uprzejmie proszę- bez linczu. Wiem, że stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji, ale chciałabym wiedzieć jak bardzo szanse wzrastają- przy tej, konkretnej sytuacji.

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szansa jest , wszystko zależy od organizmu;) u mnie ta metoda wystarczała haha ale są osoby które ,nie mając owulacji przez taki stosunek zaszły w ciąże

Rozwiązania
0
a To chcesz być w ciąży ??
To było takie pójście na "pół" z pójścia na całość :D po tym potrójnym zbliżeniu rozmawialiśmy o powiększeniu rodziny i postanowiliśmy już tego nie odkładać na później :) tylko, że porządnie zacząć możemy dopiero za 1,5 miesiąca :D więc po cichu liczę, że może jednak już się udało... :)

reklama
Rozwiązania
0
Wiesz, to zależy czy miałaś owulacje, czy nasienie dostało się ostatecznie do pochwy, wiesz jest jeszcze preejakulat przed wytryskiem... sprawdzaj sobie płodne dni np testerem ze śliny, te są najfajniejsze bo wielokrotnego użytku, ja mam afrodytę już długo i się sprawdza. Zacznijcie się starac jak będziecie pewni decyzji, bierz witaminki :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry