reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strach przed porodem...

Dołączył(a)
8 Lipiec 2020
Postów
2
Kochane mamy, dokładnie za tydzień termin porodu... Z każdym dniem boje sie coraz bardziej. To moja druga ciąża, pierwszy poród 3 lata temu wywoływany 5 dni po terminie (zaczely odchodzic mi wody, bardzo bardzo powoli), rozwarcia zero, skurczy brak, w koncu skończyło sie kroplówką z oxy. Niestety nie wspominam miło i samego porodu i podejścia personelu... Teraz boje sie tego samego, boje sie że trafie na podobny personel mimo że to inny szpital, że cos sie stanie mi albo mojemu dziecku, boje sie że dziecko urodzi sie chore... Boje sie przebiegu porodu bo wiem jak wyglądał pierwszy a na ten moment sytuacja wygląda identycznie jak wtedy czyli chwile przed terminem nie dzieje sie kompletnie nic, szyjka caly czas takiej samej długosci, główka wysoko, rozwarcia brak, skurczy jakichkolwiek nawet minimalnych brak, totalne zero... Boje sie mozna powiedziec wszystkiego głównie przez to że męża nie może być ze mną, że będe sama a służba zdrowia w czasach koronawirusa całkiem przestala racjonalnie myśleć, boje sie przebiegu, boje sie o siebie, o dziecko, boje sie momentu kiedy to wszystko sie zaczyna, kiedy musze sama isc do szpitala :/ Jestem sparaliżowana tym strachem.... Poratujcie dobrym słowem :(
 
reklama
Grunt to dobre nastawienie:) Boje sie tak samo jak Ty, mam porod w grudniu,pierwszy zakonczony cesarka w trybie natychmiastowym, przeraza mnie powtorka I bardzo bym chciala urodzic naturalnie. Pomysl w ten sposob, ze za niedlugo urodzi sie Twoje kochane dziecko i lekarz oraz polozne zrobia wszystko co w ich mocy, zeby bezpiecznie przeprowadzic Cie przez ten proces. Trzeba miec wiare w ludzi i nastawic sie pozytywnie, wtedy strach maleje:)
 
Do góry