reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STREETCOM - testujemy...

reklama
karolina sprawdź czy zaznaczyłaś że masz dziecko bo ja nie miałam tego zaznaczone i długo nic nie testowałam. Zakładałam konto jeszcze w ciąży i miałam stare dane. Ja oświdczenia też nie wysyłałam i testuję.
 
A testuje ktoś te orzeszki?:)

Ja mam problem z rozdaniem próbek mleka bo ludzie ich nie chcą brać bo karmią tylko piersią albo nie chcą zmieniać mleka które im odpowiada...
 
Ewi ja na razie dałam jedną próbkę siostrze.
Ostatnio żałowałam, że na rehabilitację nie wzięłam, ale jeszcze nic straconego.

A też niektórzy nie chcą brać, bo dzieci alergiczne na Pepti mają, to nie zmienią.
 
Hej dziewczyny a ja mam taki pytanko czy na streetcom trzeba wyslac takie oswiadczenie zeby cos testowac??
Pozdrawiam:)

Hej, ja musiałam wysyłać oświadczenie i to 2 razy bo za pierwszym razem gdzieś zaginęło ;/
Załapaliśmy się na testowanie J&J ale czekamy na paczkę, a na gerbera nie mielismy szans bo jesteśmy na Pepti.

Pozdrowienia dla wszystkich mamuś :)
 
Hej dziewczyny:) my też testujemy Gerbera. Wcześniej mój mały dostawał Bebiko tylko na noc i było ok:) ostatnio wieczorem podałam mu gerbera zjadł i zasnął po pół godzinie obudził się marudny wyjęłam Go z łóżeczka i zwymiotował dosyć sporo po czym poszedł spać. Myślałam że to jednorazowy incydent. Przez kolejne 2 noce podawałam mu sprawdzone Bebiko i było wszystko ok. Zrobiłam drugie podejście do Gerbera i znów to samo. Czy któraś z Was też tak miała?
Dodam że jest to moja pierwsza kampania i do tego spalona.
Nie wiem jak ma wyglądać mój raport bo jak mam zachwalać coś co moim zdaniem jest nieodpowiednie?
 
zadaniem ambasadora nie jest zachwalanie, tylko wyrażanie swojej opini nie zawsze musi byc pozytywna, pozatym każdy dzidzius reaguje inaczej- Twojemu zdecydowanie się nie spodobało,ale innym pasuje
 
Też testuje to mleko i u mnie akurat nie ma problemów , mały zjada chętnie i nie ma żadnych dolegliwości :)Za to Bebiku mi fontanny puszczał dlatego mu zmieniła na inne :). Gerber ładnie pachnie dobrze się rozpuszcza no i zachwyciła mnie długa poręczna miarka :) Nie musisz zachwalać , w instrukcjach pisze że ma się mówić co się myśli i nie oczekują zachwalania ,przecież możesz rozmawiać z mami innymi i mówić co ty o tym myślisz i zbierać opinie innych mam. Dla nich każda opinia jest cenna za równo pozytywna jak i negatywna .Te kampanie mają być szczere bo dzięki temu Gerber może ulepszyć swój produkt.:-). My nie mamy tego sprzedawać , tylko zbierać opinie i ewentualnie uświadamiać nie świadomych o istnieniu takiego mleczka :)
 
reklama
Nie przeszło mi przez myśl żeby sprzedawać to mleko a tak się poczułam jakby ktoś mnie o to oskarżał. Na allegro jest już pełno paczek ambasadorek dla mnie to zarobek żaden i szkoda by mi było czasu nawet na wystawienie aukcji.
Mleko oddam innej mamie której dzidziusiowi posmakowało.
 
Do góry