reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STREETCOM - testujemy...

MerciBe ty mnie źle zrozumiałaś ja nie miałam na myśli sprzedawania na allegro :) Bardziej w sensie że jak się sprzedaje jakiś produkt to trzeba go zachwalać bez względu co się o nim myśli :) Nie potrzebnie się głupio poczułaś bo nikt Cie tu o takie pomysły nie oskarża.Przepraszam że przeze mnie Ci się głupio zrobiło bo po poprostu źle się wyraziłam :)
 
reklama
No w toku testowania mleka Gerber zauważyłam ,ze smutkiem że moje dziecko się nim nie najada :/ Poprzednie mleko jak mu podałam o koło 24 to do 6 spał jak zabity i było gęściejsze nie musiałam dodatkowo zagęszczać.Teraz jak nie zagęszczę to mi się dziecko 5,6 razy budzi w nocy na jedzenie :/ Tak po za tym bardzo OK :)
 
Ej, laski! A gdzie opinie na temat Gerbera? Tyle z nas testuje mleczko i co? ;-)
Ja raczej nie przerzucę się na to mleko. Gabrysia pije je chętnie, problemów z brzuszkiem żadnych nie ma, ale ja, rozleniwiona przez Bebiko, która rozpuszcza się w sekundę, nie mogę rozmieszać tego cholerstwa i co raz zostają w butli grudki. :sorry: No nie wiem dlaczego...

A paczka Johnsona rzeczywiście REWELACJA! :-D
 
Ja raczej nie przerzucę się na to mleko. Gabrysia pije je chętnie, problemów z brzuszkiem żadnych nie ma, ale ja, rozleniwiona przez Bebiko, która rozpuszcza się w sekundę, nie mogę rozmieszać tego cholerstwa i co raz zostają w butli grudki. :sorry: No nie wiem dlaczego...

Może spróbuj wlać trochę cieplejszą wodę-może wtedy lepiej się rozpuści. My jesteśmy jeszcze na Nanie A.R.,które jest gęstsze niż reszta mlek i miałam ten sam problem: grudki. Mleko rozrabiam w cieplejszej wodzie i wsypuję po jednej miarce-mieszam,druga miarka-mieszam i tak do końca. Wtedy grudki się nie robią;-)
 
Co do Gerbera - moja Ela wogle nie chce na razie pić z butli :( Póki co daję jej kaszki na mleku i jakoś nie mam problemu z rozmieszaniem, Ela kaszki też je bez problemu, więc jestem zadowolona.

A słyszałyście o takim mleku gotowym Mamo rosnę? Byłam w weekend na targach Mam Dziecko i tam było stoisko tej firmy. Fajne sprawa, bo nie trzeba się bawić, tylko, że strasznie słodkie mi się to mleko wydaje. Choć przyznam szczerze, że innych nie próbowałam, więc nie mam z czym porównać.
 
A słyszałyście o takim mleku gotowym Mamo rosnę? Byłam w weekend na targach Mam Dziecko i tam było stoisko tej firmy. Fajne sprawa, bo nie trzeba się bawić, tylko, że strasznie słodkie mi się to mleko wydaje. Choć przyznam szczerze, że innych nie próbowałam, więc nie mam z czym porównać.

Jeśli to takie mleko w pojemnikach w stylu Actimel to widziałam je w sklepie:tak:
 
reklama
Może spróbuj wlać trochę cieplejszą wodę-może wtedy lepiej się rozpuści. My jesteśmy jeszcze na Nanie A.R.,które jest gęstsze niż reszta mlek i miałam ten sam problem: grudki. Mleko rozrabiam w cieplejszej wodzie i wsypuję po jednej miarce-mieszam,druga miarka-mieszam i tak do końca. Wtedy grudki się nie robią;-)
No właśnie nie mam motywacji, żeby się bawić i próbować co jest nie tak. :sorry: Temperatura wody jest taka, jaka Gabie najbardziej odpowiada - 2/3 letniej plus 1/3 wrzątku. Bebiko jest tańsze i nie robią się żadne grudki, więc nie będę kombinować :-D

Fifi, wszystkie MM są strasznie słodkie ;-) Ostatnio w Tesco wpadło mi w oko to mleczko o którym piszesz. Może być fajną opcją np. na wyjazdy
 
Do góry