reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Strefa Rozrywki

reklama
rozczochrana.mama piękny masz głos. Można by było słuchać w kółko :) jak będziesz miała coś nowego to podeślij myślę że każda chętnie posłucha :)
Dziekuje [emoji3590] mam jeszcze taka piosenke, ktora nagralam dla Meza na urodziny i sama napisalam polskie slowa do "You are the reason" zeby odzwierciedlaly co czuje [emoji3590] i nie, to nie jest szczeniacka milosc [emoji23] jestesmy malzenstwem 11 lat, ale to taka milosc, ktora jest coraz silniejsza [emoji3590]

 
Dziekuje [emoji3590] mam jeszcze taka piosenke, ktora nagralam dla Meza na urodziny i sama napisalam polskie slowa do "You are the reason" zeby odzwierciedlaly co czuje [emoji3590] i nie, to nie jest szczeniacka milosc [emoji23] jestesmy malzenstwem 11 lat, ale to taka milosc, ktora jest coraz silniejsza [emoji3590]

Piekna 😍😍😍
 
@Katerinka80 ja od 1,5 roku mam malutki ogródek i właśnie staram się o niego dbać. Powiem Ci ze to jest fajnie relaksujące :)

@rozczochrana.mama mały śpi i nie mogę przesłuchać (niestety mimo tego ze ma głośnego brata nie udało mi się przyzwyczaić go do odgłosów zewnętrzych kiedy śpi:p) ale na pewno nadrobię.

@Ooollcciiaaa super ta ściana bardzo mi się podoba! Myslalam o podobnej w domu tylko kupnem bo są w tym stylu już panele do kupienia ale nie wiem gdzie miałabym ja zrobić tzn w jakim miejscu w domu.

Ja bardzo lubię robić na drutach, seriale to moja miłość ogromna, czytam dużo kryminałów. Ale bardzo teraz lubię i chce się rozwijać w fotografii dziecięcej i rodzinnej. Mam swoją stronę na fb ale może wyślę Wam jak będziemy miały wątek zamknięty :p bo jest tam moje imię i nazwisko i wszystko ;)
 
Pasja to za dużo powiedziane ale uwielbiam mój ogród tak naprawdę narazie to on powstaje tak już 3 rok sądzę dosadzam planuje przecinam tworzę cieszę się nim a i zieleniak z roku na rok robi się większy a w domu pełno kwiatów. Świat dla mnie nie istnieje bez książek czytam kryminały historyczne, biografie, obyczajowe, poradniki. Mam też nie złego fioła na punkcie bio i yogi. Rower ale nie wyczynowo a raczej wycieczki rodzinne ze zwiedzaniem najbliższej okolicy i piknikami w lesie lub na polanie uwielbiam celebrować rodzinne życie😉.
 
Do góry