reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Strupki i ranki na plecach

Jataka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2019
Postów
49
Rozwiązania
0
Hej, u mojej córki od 2 tygodni na plecach takie strupki, nie goją się. Mówi że ją swędzi chociaż nie zauważyłam żeby to drapala, ale być może robi to przez sen. Co to może być?
 

Załączniki

reklama

Jataka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2019
Postów
49
Rozwiązania
0
Nie, ale nie wygląda to da ospę (strasza miała więc wiem jak wygląda). Ma to tylko w tym miejscu.
 

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
3 600
Rozwiązania
62
Ja też myślałam, że wiem jak wygląda... A u młodego były to dwa rozdrapane strupki na wysokości pieluszki, które wzięłam za odparzenie. Ja bym zatem zaczęła od wykluczenia ospy - najlepiej u lekarza.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry