reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stulejka

Dołączył(a)
16 Sierpień 2011
Postów
12
Mój synek ma zdiagnozowaną stulejkę przez pediatrę i pani doktor kazała mi się skontaktować z chirurgiem dziecięcym. Przyznam się że zmartwiło mnie to bardzo, bo boję sie ze będą go ciąć albo coś? może ktoś udzieli mi jakiejś inormacji na ten temat? to normale u chłopczyków? mój ma niecałe 8 miesięcy.
 
reklama
Witaj, rozpoznanie stulejki postawione przez pediatrę nie wiąże się od razu z koniecznością jakiejkolwiek interwencji. W tym wieku wąski napletek ma duża część chłopców i już. Nie należy nic z tym robić. W miarę jak chłopiec rośnie następuje stopniowe rozszerzanie napletka i odklejanie go od żołędzi. Częściowo przyklejony napletek może mieć nawet kilkuletni chłopiec. Jeśli coś zaniepokoiło Twojego pediatrę i kieruje Twojego synka do chirurga to warto na taka wizytę się wybrać, żeby mieć pewność czy wszystko jest w ok:)
 
Do góry