reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stworzenie żłobka idealnego :)

Rozwiązania
0
Dzień dobry,
Byłabym wdzięczna jeśli zechcieliby Państwo odpowiedzieć na kilka moich pytań, tym samym bardzo mi pomagając
🙂

1/ Czy ma Pani dziecko/dzieci w wieku do lat 3?
(TAK/ jeszcze W DRODZE)

2/ (jeśli 1 - TAK) Czy uczęszcza do żłobka/klubiku?
(jeśli 1 - dziecko jeszcze w drodze) Czy myśleli Państwo już czy zapiszą dziecko do żłobka/klubiku?

3/ (jeśli 2 - TAK) Dlaczego wybrała Pani żłobek, a nie klubik/lub na odwrót?
(jeśli 2 - dziecko jest jeszcze w drodze) Bardziej skłaniają się Państwo nad żłobkiem czy klubikiem?
(jeśli 2 - NIE) Dlaczego? (brak dostępnych miejsc w placówkach; nie pasujące godziny otwarcia placówek; brak zaufania do takich placówek; trudności z rozstaniem się z dzieckiem; za wysokie czesne; inne-jakie?)

4/ (rodzice) Od jakiego wieku Pani dziecko uczęszcza/ło do żłobka/klubu?
(przyszli rodzice) Od jakiego wieku planuje Pani wysłać dziecko do żłobka/klubu?

5/ Czego brakuje Państwu w pobliskich placówkach?

6/ Na co zwracają Państwo uwagę szukając żłobka/klubiku?

7/ Jakie są dla Pani idealne godziny otwarcia żłobka/klubiku ?

🙏🏻
🙏🏻
🙏🏻

Jeśli nadal Pani tu jest, a mimo to nie ma zamiaru odpowiadać na powyższe pytanie - może chociaż nakłonię do pozostawienia kropeczki, aby dotrzeć do ludzi, którzy będą skłonni odpowiedzieć.

Dziękuję bardzo wszystkim za pomoc,
MIŁEGO DNIA
🙂

reklama

Marynia88

Fanka BB :)
Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
1. Tak
2. Nie
3. Brak zaufania do takich placówek - za duża liczba dzieci przypadająca na jednego opiekuna, często niewykształcona kadra np po kursach internetowych, ujawnione jakiś czas temu przypadki znęcania się personelu nad dzieckiem. Często też pracownicy pracują pod presją i nie mają co liczyć na zrozumienie i pomoc specjalistów z dziedziny psychologii.
4. Nie dotyczy
5. Wykwalifikowanego personelu który ma dobre warunki do pracy i może liczyć w stresujących chwilach na wsparcie dyrekcji placówki i specjalistów.
6. Nie dotyczy
7. Od 5.30 lub 5.15 bo wielu rodziców pracuje na poranną zmianę.

Mam nadzieję że pomogłam.

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
1. Tak
2. Nie
3. Względy medyczne
4. ...
5. Planowałam oddać dziecko w wieku 6 miesięcy
6. ...
7. Trudno powiedzieć, bo miałam pracę na zmiany.

chucherko

Rozwiązania
0
1.TAK
2.TAK
3. Złobek w okolicy domu, klubiku brak wiec nie brałam pod uwagę
4. 1 rok i 9 miesięcy
5. Wsparcia ze strony placówki przy konkretnych zachowaniach i problemach
6. Kadra, odległość od domu, wielkosć grupy ilosć opiekunów.
7. od 6:30 do 17:00