reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2006

Olga27

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Maj 2005
Postów
80
Czesc mamusie
Czyzbym byla pierwsza zaplanowana na styczen 2006?
Kochane mamusie, przylacznie sie - zycze szybkiego zafasolkowania
Całuski :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
no to super gratulacje:)
widziałąś już swoje maleństwo?
ja wprawdzuie mam na 22 grudzien ale kto to wie? różnie to może być i na styczen może dopiero maleństwo sie wykluje:)
 
Hej Stycznióweczki!

Moja Dzidzia tez bedzie na swiecie na poczatku stycznia :) Choc sama to sobie wyliczylam :laugh: Bedzie najstarsze w klasie, hihi!!!

Pozdrawiamy!
AeNyE i jej Brzuszkowy Stworek
 
Czesc Dziewczyny
Jest mi bardzo, bardzo milo slyszec ( hehe) od Was tyle cieplych slow.
Aga do gina dopiero ide - dzis robilam sobie test z krwi, do lekarza ide za 2 tygodnie.
Jestem taka szczesliwa.
Wg moich niefachowych obliczen to powinna byc polowa stycznia.
Dopiero wrocilam z pracy, nie moglam dlatego wczesniej poklikac, ale z pewnoscia coraz czesciej powymieniamy sie uwagami.
Cieplutkie pozdrowienia dla mamus tych obecnych i przyszlych :laugh: :laugh:
 
AGA 32 - styczen to bardzo fajny m-c na urodzenie upragnionego bajbusa - trzymaj sie z nami
 
Fasolkaa - jeszcze jest u mnie za wczesnie na ogladanie malenstwa - nie opuszcza mnie mysl ze to bedzie coreczka... :laugh:
 
Witam was stycznióweczki
Ja też jestem styczniową mamą ale z 2002 roku no i do tego sama urodziłam się w styczniu (16)
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko no i trzymajcie się
 
reklama
Czesc Aga 29
Wizyte mam na 01.06 ( dzien dziecka - lepiej byc nie moglo), masz racje ze najwazniejsze niech sie urodzi zdrowiutkie i jak by byla ( w moim przypadku) dziewczynka to super!!
cieple pozdrowionka dla wszystkich mam
 
Do góry