reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczen 2011

reklama
malutk_a super, gratulacje!

A ja musze dzis wyjsc cholercia, bo musze Ani kupic czepek na basen, bo jutro idzie pierwszy raz na nauke plywania. Ostatnio byla z m w aquaparku, dalam jej rekawki do plywania i ponoc tylko sama chciala plywac, nie wazne czy woda miala pol metra czy 2 metry to ona skakala i sie nie przejmowala. Latem jak chodzilysmy na basen taki odkryty to tez niezle szalala i w tych rekawkach juz troche plywala. Fajnie ze dobrze czuje sie w wodzie, mysle ze szybko nauczy sie plywac.
 
Hej dziewczyny :-)

Parę dni mnie nie było,zaglądałam co tam u was ale Szymo był strasznie marudny i nie dałam rady pisac.

Witam nowe dziewczyny :-)

Malutka-super że córka dostała się do przedszkola.


Ja dzisiaj mam zrobiony obiad i czekam szwagierka ma mnie odwiedzic.

Miłego dzionka :-)
 
witam,'
my z Antosiem sobie słuchamy muzyczki:) dziś jesteśmy sami póki mąż wróci z pracy, ciekawe jakie będzie dziś moje dziecko bo jakoś ostatnio marudny jest, może to ten skok rozwojowy.....
 
Witam

nocka u nas ok, teraz Mała leży i się bawi, a potem jedziemy na bioderka, mam nadzieje ze będzie już dobrze:)

Malutka- super że córcia się dostała
 
ciesze sie strasznie bo przynajmniej mam to z glowy, teraz jeszcze zlobek i tu moze byc gorzej no ale jestem dobrej mysli. za wasze skarby tez trzymam kciuki zeby sie dostaly
 
witajcie z rana,
malutk_a-gratulacje
Ribi-my kupiliśmy mini wieżę z wejściem na usb do sypialni, sprawdza się super, nagrywamy na pena i cichutko chodzi, ma też oczywiście radio i cd, zapłaciliśmy chyba ok 250zł z przesyłką, wisi na ścianie ale można też postawić
WIEŻA CD/MP3 USB/SD IDEALNA NA PREZENT __ZOBACZ ! (1552111036) - Aukcje internetowe Allegro
u nas nocka ok, dziś chcę Ali przymierzyć strój do chrztu żeby się nie okazało że za mały.
miłego dnia,u nas też pada
 
reklama
Mieliśmy fatalną noc :( Błażej ma zatkany nosek od katarku i prawie wcale nie spał o jedzeniu też nie było mowy. Jak tylko zbliżam się do niego z fridą to jest wrzask. Teraz leży w łóżeczku i dyskutuje z karuzelą.
Nawet nie mam siły myśleć o świętach. Jeszcze się dowiedziałam, że mój mąż wraca z delegacji dopiero w wielką sobotę a nie tak jak było zaplanowane że w tą sobotę!
No ja do pracy dopiero we wrześniu pójdę jak wybiorę wszystkie zaległe urlopy, ale nadal to niewiele zmienia.
Obok nas jest państwowy żłobek, ale wątpię że się dostaniemy. Pani stwierdziła, że mamy za duży dochód i stać nas na prywatny :baffled:
iwi mój mąż pracuje w norweskiej firmie w systemie trzy tygodnie w Krakowie w polskiej siedzibie a później w zależności od sytuacji w Stavanger ale nie dłużej niż półtorej miesiąca.
malutk_a gratulacje z powodu dostania się do przedszkola córci :)
 
Do góry