reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Pustiszi- rzeczywiscie bez sensu wyslal te pampersy..... Wyglada na złośliwy gest..

My juz po pierwszym spacerze dzis. Bo z moja awanturnica robię dwa krótsze spacerki. I dziwnie na mnie ludzi patrza. Ide z wózkiem obok chodnika bo lepsze wertepy, wózek postawiony na dwa kółka( będę miala bicepsy niezle) bo ksiezniczka musi w pionie jechac. A w wózku z telefonu dźwięk suszarki do włosów leci :) i do tego trzeba sie ruszac bo za wolny marsz moze zdenerowwac królowa. I oczywiscie zamiast chodzic bocznymi spokojnymi uliczkami to chodzę wzdłuż trasy i przy lotnisku. Dzięki tym zabiegom córka potrafi troche pospac na spacerach:)
 
reklama
Kamag - ja tak to odczytuje koleżanka kupiła małemu prezent chciała go szybko wysłać zeby mały nie wyrósł szwagier sie dowiedział to tez chciał cos kupić, wiec ona mówi masz to jak kupisz zapakuj wyślij... Ten dostał białej gorączki jak ona mogła mu kazać to wysyłać wiec na odwal wsadził te pampy i 6 piłeczek porysowanych brudnych (wynajmują takie zamki dla dzieci z basenem piłek i stad te brudne piłki) no i wysłał ... I dlatego jestem zła na wszystko co sie rusza ;)
a spacer masz odlotowy heh ale szczerze ja bym sie nie dziwila słysząc suszarke w wózku bo i u mnie jeszcze czasami leci ta kołysanka ;)
 
Dziewczyny, bardzo proszę o głosy - do piątku do końca dnia. Można oddać 4 głosy z jednego kompa, ale z różnych adresów e-mail.

Fordoński Klub Mam - Fundacja Aviva - To dla mnie ważne

Ja zajrzę nocą chyba, bo Julia od rana leży pólżywa i wymiotuje bidulka :(
A księżniczka się drze jak teraz!

Oszaleje chyba :-S mniejsza zasneła mi właśnie na rękach, starsza nie chce ani pić ani jeść, jak mam je ogarnąć!? Dobra biorę du.ę i ogarniam się, zajrze później, jak dam radę.
 
Ostatnia edycja:
Pustiszi ale babol z niego... Znając mnie to bym coś też wywinęła .... Jak komuś nie wstyd wysłać takie coš?...
U mnie sajgon - sama z chłopcami, m w delegacji... Wczoraj średniak miał szczepienia więc dzisiaj został w domu.
Akuku ja też już karmiłam na kibelku :-D
Ja pampka nie zmieniam w nocy chyba że kupka, ale Adaś przesypia nocki więc sporadycznie. W dzień idzie nam ok 6 , mały robi ok 2 kupek dziennie.
My nadal na Pampersach, kupiłam spory zapas 2 i 3 i jest ok, nie odparzają.
 
cze!

jak Wy obrabiacie forum???? przecież ja na siku czasu nie mam!

wyobraźcie sobie dziewczęta drogie, ze byłam u lekarza, bo mi serce pika tak, ze boli czasem no i gada, ze mi za często pika. Za dużo uderzeń mam. Zatem badań bez liku. Krwi 300 litrów pobrali i to z telemarku. Taką mają szkołę Amerykanie...rozkrok i na 1,2,3 się wbijają z odległości - szok!
mam wizyty u kardiologa zapisane i na echo i na holtera. I jeszcze dziś rentgenik mi strzelili. I doktor dzwoni nagle, zebym przyszła. Po 5 godzinach do rentgena. Szłam z wizją raka - jak słowo daje! A pan pyta, kiedy miałam złamanie obojczyka! Jakiego obojczyka niby??? Podobno złamany! z przemieszczeniem! A ja ni cholery nie wiem kiedy!!!! A przecież boleć musiało jak....no! Jedynie impra jedna mi do głowy przychodzi, gdzie ze stołu spadłam podczas pląsu...no, ale nie dam głowy. I do ortopedy mam zatem też wizytę! szlag! albo operacja będzie (bo mi może kośc płuco przebić) albo nie będzie(bo skoro do teraz nie przebiła).
I jeszcze jutro do gina - bo nadal ciurkiem ze mnie leci, a brzuch jakby większy:( znaczy macica sama się powieksza! moze to od tabletek antydzieciowych????? Powiem jedno - poczułam się od wczoraj cholernie stara!!!!!

Siva - zrobione:) trzymaj się tam babo!!!!!!!

Akuku - ja też kupsztala z Laurencją oddałam:) zatem norma:) jak dziś Alex?

Hope - oczywiście ześ normalna! ja też tak pragnę, ale niestety nie daje babina wstrętna. Zatem jak pragniemy wieczorny film, to li i jedynie gdy dziecię cyc w buzi posiada ...przez cały film musi posiadać - taka zasada!

Fifka - proszę mi dziś zjeść karkówę i czekoladę, na jutro rozpiszę dietę dopiero - podtuczymy Cię!

zdrówka życzę małym i dużym i tęsknię okrutnie i pragnę mieć czas!
 
My całkiem sie na dady sie przenieśliśmy, na 3 bo 2 za malutkie. Ale planuję kupic tecowe ( wczoraj nam tesco maluteńkie otworzyli kawałek od domu) i spróbuje. tylko nie iwem jak cenowo wychodzą. muszę przeliczyć ;)
A co do pieluszek to różne dzieci róznie mogą zareagować. Np my te sleep & play nie lubliliśmy bo nam przesikiwali. Teraz nawet nie próbuje. Moja siostra tylko na nich jechała, mówiłe ze jej po dada mała miała wysypkę, moja kuzynka tylko z rossmana a znów znjoma mogła kupic wszystkie z wyjątkiem białych pampersa ( co dziwne bo te niby najbardziej delikatne ) . Dziwi mnie tylko wysyłanie połowy paczki taki szmat km. To wygląda na takie dziadowanie. ja bym sie zapytała czy mają aż tak krucho z kasą ;)

Ja dzis sie nie wyspałam bo najpierw Leo do 24 szalał a potem o 1 sie obudził Kuba i przez godzinę wył, płakał, kopał gryzł. normalnie nie to dziecko. dopiero jak sie uspokoił to szlo go przytulić i pocieszyć i zasnął po 2 . a ja po 3 dopiero. 7 wstał na dobre Leo i tyle mego spania. Przepraszam o 3 był cyc, o 6 był cyc i o 7. A to sie naspałam ;)

Jutro ide do pepeco i do ccc na zakupy. Z Leo oczywiście ;) mam do wydania całe 300zł :) jak dla mnie to spora kasa . A potem na 18 ma przyjśc kolezanka na kawę :))
W sosobte my w gości ,w niedizele do nas goście.

Inomama o matulu wspólczuje. Kurcze obojczyk ? O rany . Piękne salto musiałaś wywinąć. Żeby bez operacji sie obyło.

A co do anty to ja mam teraz plamienia po pierwszym zastrzyku. i te france moga być i nawet kilka tygodni. Potem sie wyreguluje i nie będzie ani @ ani plamień ale początki są przawie zawsze takie. ehh

mała z mlekiem sobie stzrlr bo nietomna matka to gorsze niz odrobina kofeiny dla łobuza
 
Siva zaglosowalam 4 razy ;)
Ojj ja tez ma fzis cuezjo .. rozumie Cie..

Inomama Alex zle..mocno goraczkuje :/:/ na szczescie jeszcze gardlo luca oskrzela uszy czyste... ale jesc nie chce..no I ta goraczka ponad 39 w nocy prawie 40 mial.. zbijalam dwoma syropami I nic to nie dawalo musialam oklady robic...

O jezu ja tez zapewne z wizja raka bym szla... dobrze ze jednak nie to.. ale jak Ty po imprezece zadnego bolu nie czulas??
Kaczuszka inomama dobrze ze wy tez bo juz mysllaam ze jedyna narazam syna na te watpliwa przyjemosc z jedzenia ...

Inomama to w Twoim przypadku chyba dobrze ze jednak cycem karmisz skoro mala z tym refluksem sie meczy po troszku sobie je...hehe..a jak zdrowo ona pd urodzenia trzyma sie zasady czesciej a mniej ;)

Jezu jak mnie dzisiaj m wkurzyl... skonczyl wczesniej prace I zamiast sie polozyc to siedzial spC poszedl przed 14 gdzie ja o 14.30 odbieran Vikiego .a moglby juz miec ze 3-4 godziny snu.. wstalby wczesniej I pomogl przy dzieciach albo ja bym sie polozyla bo przeciez na ryj padam dzisiaj... w nocy alexowi oklady robilam... a on do mnie ze 2 noce nie pospalam I zmeczona..no dziwne nie ?? Bo czlowiek sie na zapas wysypia.. ze slosci sobie slodyczy nakupowalam..wrr ale jesc ich nie bede bo kto na tym bedzie cierpial..ja.. ahh
Aa I Emil mi sie na rekaxh tak mocno rozplakal nie wiem o co mu chodzilo..a m do mnie ze pewnie mu cos zrobilam...moze paluszka zlamalam albo zadrapalam albo cos tam cos tam.. no tam tylko siedze I mysle jak krzywde dzidcku zrobic. Dzis jeszcze nie pocwiczylam...a jak wiecie nie moge odpuscic bo to sie rowna z poddaniem sie... wiec nie wiem jak dotrwam do wieczora.. chyba zaraz chociaz brzuszki porobie by ciaglosc w cwiczeniach byla...a skalpel jak dam rade wieczorem ..
Glowa mi peka j spac mi sie chce... ale co sie dziwic skoro ja poszlam spac ok polnocy sprawdzalam Alexowi tempke co chwile a od 3.30 do 5.30 robilam mu oklady...a o 6.30 wstalismy...

Zmykam do pozniej.
 
Ino, widzę że Ty jak moje przyjaciółki - impreza bez tańców na stole i kontuzji to nie impreza :p
A poważnie, to zadbaj o siebie i koniecznie zrób te wszystkie badania!
Fifka, musisz więcej kalorycznie jeść - możesz na moje konto, bo ja to już nic zupełnie nie mogę :-( strasznie brakuje mi słodyczy i nabiału
Akuku - dzięki za głosy ;-) ja też od kilku dni skalpela w całości nie zrobiłam, ale tak jak piszesz, ćwiczę choć na brzuch i pośladki, żeby się nie poddać ;-) dla Twojego Synka zdrówka! Moja młoda leży dziś jak betka, jak do jutra nie będzie poprawy to kierunek lekarz. Szkoda mi jej, bo niedawno przez chorobę straciła zawody sportowe w szkole, a jutro wycieczka i wygląda, że znów jej nie będzie :-(
Anisen, my też już na 3 ale na pampers, bo porobiłam zapasy w promocyjnych cenach ;-) ja dziś wyskoczyłam po buty dla Juli do ccc, bo wzrosła z takich wizytowych. Dałam całe 49,90 ;-) i tak zaraz wyrośnie!
Hope, potwierdzam jak dziewczyny, że Twoje zachowanie jak najbardziej normalne :p
Dobra na razie zmykam, bo szefowa chce na ręce >:)
 
Akuku i tak cie podziwiam! !! ha tez sie bardzo wraxliwa zrobilam na takie przytyki mojego i az bym gryzc mogla...

Ja tez nie umiem calego skalpela zrobic bo poprostu nie mam kiedy. Robie wiec chociaż czesc na brzuch ale efektow nie widze zadnych wiec i motywacja spada :(

Siva a twoje malenstwo tez uczulone ze na takiej diecie jestes? Bo chyba mi umknelo...
Ja tez umieram bez nabialu. Za ser to bym sie pokroic dala :)

Hope ja sie tez podpisuje obiema rekami pod tym :)

Pustiszi a ten hipp to mozna podawac jak dziecko ma skaze? Bo piszesz ze przeszlas z aptamilu pepti na hipp... czy cos pokrecilam?
 
reklama
Nie było mnie 1 dzień , i co? I 6 stron :D

Vinga u nas przywiedziona jest 1 stópka, prawa. Pediatra stwiersził szpotowatość i wysłał na konsultacje ale ortopeda (Bardzo sympatyczna pan zresztą ) powiedziała że nie jest źle i masować, rozciągać i drapać żeby pobudzać mięśnie i ścięgna do pracy 8 kwietnia mamy szczepienie i lekarz ma ocenić czy potrzebna jest kolejna wizyta u ortopedy, oby nie :)

Kaczuszka Biedne te Twoje chłopaki!

Akuku podziwiam taką idealną organizację dnia! 10h to ładnie :D Biedne dzieciaczki, zdrówka dla nich!

Fifka współczuje pleśniawek u nas była to masakra! I dopiero po 3 op Nystaty zeszlo... Ale ja 2 razy dziennie dawałam po 2 ml do picia a pędzlować kazał w ten sposób że na palca zawijałam pieluszkę tetrową i maczałam w tym płynie i tak delikatnie ścierałam są lepsz efekty niż normalne smarowanie

papagu u nas też sku zaczyna mieć dość intensywny zapach


kasia u nas jest pieluszka od 20 do 7 rano i jest tak dość sporo ale nie przecieka

cleopatra na tarczyce są badania tsh, ft3 i ft4

sylka to ty dobra jesteś !

Reszta dziewczyn jutro :*

Buziaki
 
Do góry