reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

elama ​karmisz MM tylko? moja te wypija dopiero teraz 600ml na dobe ale to jest przy dobrych wiatrach,wczoraj gto miala dzien nie jedzenia tylko 450ml,w nocy nie dalo sie wcisnąć nic a nic.
 
reklama
Dziewczyny z problemami jedzeniowymi, mi tez sie wydaje ze maly je mniej, musialabym odciagnac i sprobowac podac z butelki tylko ze u mnie jest problem ze maly nie chce jesc z butelki a boje sie ze jak odciagne a on z butli nie wypije to w cycach nie bedzie pokarmu

Zdrowia dla wszystkich chorowitek, u mnie tez katar chyba juz z miesiac sie ciagnie, ale zmienil charakter ale nie bede opisywac:), maly tez znowu mocno chrumka noskiem i podaje mu taki preparat przepisany kiedys przez lekarza na rozrzedzenie wydzieliny, bo nie umiem nic wyciagnac a gdzies mu to tam siedzi

dziewczyny a ja znowu zaczynam schizowac, czy wasze dzieci odwracaja glowke na uslyszane dzwieki, chodzi i o to ze jak patrzy na przyklad na wprost a wy zawolacie je z prawej strony to one zareagują, odwoca glowke? bo moj wlasnie nie reaguje
 
MARIKA zdrówka dla Alana

FIFKA dla was wszystkich tez mnóstwo zdrowia

PATI ciagnąc to nie ale jak sie dziecie samo ciągnie to mu troszke pozwalać, Kornela jak ja mam na brzuchu tez sie ciągnie do siadania i to mocno

SYLKA gratulujemy nowego członka rodziny

DONA- zalezy na jakie dzwieki i nie zawsze jej sie chce odwrócic głowę i sprawdzić

Moja pyza jak wczoraj walneła kupę po pięciodniowej przerwie, to szukałam po pokoju czy to pies niespodzianki gdzieś nie zostawił... no zapach pierwsza klasa (ale najważniejsze że w końcu zrobiła)
 
nisiao - tak, tylko mm karmie. nie widze, żeby moja niunia zabiedzona była, ale te "normy" mnie przerażają...90 ml zjada tylko w nocy po 6-7 godz spania a w ciągu dnia 30-45-60 różnie... nie wiem co już o tym myśleć...:-(


dona - moje dziecko też nie odwraca główki w stronę dźwięku... już panikowałam, że głuche, ale jak zasypia a np zadzwoni telefon to się zrywa więc raczej słyszy...
 
hej hej.
To ja dzisiaj zaczne zapisywac bo sama jestem ciekawa ile tego bedzie na dobe. Ale z tego co czytam to taka norma to 90 mm wypijanego mleka przez wiekszosc maluchów. Na pewno teraz juz beda wolniej przybierac na wadze, Gdyby wo gole nie mialy apetytu to wedy mozna sie martwic ,a ze raz wypijaja wiecej raz mniej to chyba nie ma czym. Juz niedlugo zaczna jesc dodatkowe posiłki, to jzu tak mleczkiem nie bedziemy sie martwic. Ostatnio kolezanka mowila mi ze jej 6 mieiseczna coreczka tez wypija jednorazowo 90-120 a wazy juz ponad 8.00kg.

Dzieki dziewczyny za gratulacje mały ma niezła czuprynka az trudno uwierzyc ze tyle wlosow moze wyrosnac w brzuchu..tylko mysle ze tu tez geny zrobily swoje bo tata jest Włochem i bardziej maluszek wyglada na włoskie dziecko niz na polskie. A po włosku to Tommaso. Najlepsze jest to ze moj maz tez Tomek :-D

Donka moj tez zalezy na jakie dzwieki nieraz odrazu odwraca glowke a nieraz slucha ale nie chce mu sie ruszyc glowa. Wczoraj wlaczylam radio , lezal na lozku radio bylo po jego prawej stronie i ktos zaczac gwizdac to ten w momencie sie odwrocil w jego kierunku zdziwiony a nieraz wołamy go po imieniu to raz sie odwroci innym razem nie..roznie.
 
Ostatnia edycja:
ja się tylko przywitam i zmykam coby mi Holtera zdjęli - już starczy straszenie ludzi:)
mój mąż za to, nie może przestać gadać o fantazji seksualnej z robotem....

miłego dnia!:)
 
wiecie i mój niejadek przed 6:00 zjadł 80 teraz przed chwila 60 (a minęło prawie 4h) ;/ ale śpiewa na macie to chyba okej sama nie wiem nie bede robić nic bedzie chciał to zacznie dawać sam sygnał niech sie przegładza jak mu tak pasuje sama nie wiem

Dona mój to nawet nie ma mowy nasłu****e ale nie obróci główki o nie a na wprost włączyć coś euforia ...

wybrałam antybiotyk przez tydzień a tu ani przede mną ani za mną to choróbsko ;(((((((((((((((
 
Dzwonil maz, ze zna juz date wyjazdu. 22 kwietnia. Ja juz jestem zalamana i wyc mi sie chce. Jak bylam w ciazy to 5 mscy go nie bylo. Teraz mam dwojke dzieci i pies. Jeszcze Laura jest taka, ze zawsze trzeba cos przy niej robic, usypiac. Zawsze wieczirem dziki placz a tak maz ja usypial.
To sie wyzalilam :(
 
Hello.
Moja mlida tez znow ma awersje jedzeniowa. Wczoraj to w ogole apogeum bylo bo po 80 ledwo. Ai tez wbijaka w glowe ze po 180 powinna lekko lykac co 4 godz. Ona tylko kilka raxy w zyciu 150 wypila a tak tp przewaznie 100-120. Ale tez pije co 4 godziny bo inaczej czyt. czesciej nie wmusze w nia nic. Widze ze u was też tak jest wiec może to z tymi normami cos jest nie tak...

Donka moje Emma tez nie odwraca sie zawsze kiedy zawolam. Albo nawet rzadko :) a słuch miala sprawdzany i jest ok. Tak ze spokojnie.

Pustiszi , Fifka, Inomama zdrowka! I inne chorowitki tez!!!
Mnie ciagle mecza te moje zatoki :( nos mam ciagle zatkany. ..juz od ciąży i nic nie pomaga :(

Marika wspolczuje tego wyjazdu m. Wiem jak to ciezko jak nie ma pomocy bo moj mimo ze jest to cały praktycznie dzien w pracy wiec jakby go nie było a rodziny tez tu nie mamy...
 
reklama
dona ja też mam czasem takie wrażenie że jak mówię do niej to nie odwraca główki,prowadzę też nia taką abawe ,że grzchotką raz z prawej raz z lewej strony grzechoczę aż do tego momentu odwrocenia głowki w tą stronę,potem z drugiej strony.
Moje spostrzeżenie to że z prawej jak grzechocze to szybciej odwraca.
Może to norma jeszcze.

elama ale tak od początku ona zjada??bo wiesz ja mam z Kinią od początku taki problem właśnie,bo jeszcze ani razu nie przekroczyła 100ml a gdzie tam o 120 czy 150 ml mysleć.
Dopiero od niedawna mala zjada sporadycznie 90ml,najczesciej rano jak ma przerwe 4 godz w nocy,potem 80 ml czasem nastepny posilej jest i zje 30ml lub 50ml.
Lekarka kazala mi karmić co 2 godziny,ale nie ma szans,co 2,5 jeszcze mi coś zje.gdybym wiediala że stale utrzyma mi co najmniej70ml to bym zafundowala10 posiłow i ma przynamniej 700ml a ona je od niedawna 600ml i nie da ray wmusić,nie da bo albo uleje albo placz odpycha butelke a z kolan to mam wrażenie że chce uciec.

To widzę,że nie tylko moja tak jada.
Wiecie może niepotrzebnie te mleko Kinia miala zmieniane:no: od czasu zmian mleka na bebilon potem na nutramigen kupki jakby barzdziej w zielony wpadają
 
Do góry