reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Marika, ten spiworek jest fajny, pasuje dla dziewczynki, my tez mamy spiworek do spacerowki w srodku jest miejsce zeby przewlec pasy takze dziecko normalnie sie zapina a zawsze ma cieplutko.

Ja dzis nie za bardzo sie wyspalam w nocy 3 pobudki, malemu nosek zatykalo w koncu oproznilam porzadnie frida dalam podusie i spalismy do rana.

Ja o prezentach boje sie myslec bo moi synkowie obydwaj z grudnia,podwojne urodziny beda, plus Mikołaj i upominki dla dzieciakow z rodziny, ja nie wiem wyplaty braknie :/
 
reklama
WItam
Noc spokojniejsza. Było mniej niż 10 pobudek, ale dla mnie to jest super. Teraz zasnęła w huśtawce, bez krzyku i protestów, nawet bez smoczka :) Zawsze to śpiewałam na cały blok, wkładałam wyjmowałam, lulałam, cycca dawałam i tak przez godzinę w kółko :)
A rozmiar śpiworka 90cm wystarczy?? Ja mam wózek grafitowy i chcę ten śpiworek szary w różowe sówki. Tylko czy ta wełna nie alergizuje i czy rozmiar będzie pasował
SYLKA o faktycznie w grudniu tyle wydatków wam sie trafiło
 
Sylka ja mam podobnie, corka z listopada , antek z grudnia, jeszcze oprocz prezentow dla rodziny robimy sobie z dwoma kolezankami prezenty dla dzieci (mikolaj, dzieciątko i urodziny bo obydwie dziewczynki maja tez w tym czasie), a rodzine mam duza i 12 prezentow pod choinke musze zrobic - to jest finansowe wyzwanie:)

czy ktoras miala do czynienia z fotleikiem do karmienia takim turystycznym ktory kladzie sie na normalne krzeslo i przypina?

i druga sprawa szukam dobrego, sprawdzonego kremu do ujędrnienia piersi? co polecacie?
 
Dona niestety nie pomogę

Dziewczyny czy któraś ma suszarkę do ubrań. Ostatni kupilam nową pralkę i chciałam z opcją suszenie ale mi odradzono, że niby ciuchy się kurczą. Dziś rozmawiałam ze znajomymi i oni mają oddzielnie suszarkę i polecają. Mam dosyć rozstawiania w salonie suszarki z ciuchami. Szału można dostać a prania coraz więcej. Teraz od jesieni do wiosny to zeromszans na wystawienie na werandę więc myślę o zakupie suszarki którą można na pralkę postawić..
 
Dona Sylka ja podobnie.... Konrad ze stycznia a Adrian z listopada.... co miesiąc imprezy.

Marika ja używam koce wiec nie pomogę. ..

Kaczuszka sama chętnie poslucham bo też mam w planach zakup suszarki.

Dona nie pomogę bo nie wiem. ..

U nas nareszcie wszyscy zdrowi. Adrian juz potrafi stać sam przez chwilę i podejrzewam ze na święta będzie już swobodnie chodzić jak tak wspominam rozwój chodu konrada. :-)
 
Byłam u rodziców i zgrałam wszytskie zdjęcia z komputera od 2006 roku. Sporo tego i chce wywołać, może polecacie coś taniego. Allegro??
KACZUSZKA też się nad taką opcją zastanawiam, bo mam małe mieszkanie i nie mam gdzie suszyć
DONA ja tez nie pomoge
 
Kaczuszka- w kanadzie wszyscy maja suszarki, pralki I suszarki kupuje sie w zestawach. Ale tutaj prad jest tani , a suszarki zuzywaja go sporo.
ciuchy sie nie kurcza (tylko nie susz welny) so jak wyprasowane:-) I bez zadnych klaczkow czy pylkow, wszystkozbiera sie we filtrze:-)
Nie wiem czy w Polsce sa produkty z naklejkami " Energy Star" czyli energooszczedne, w przypadku suszarki to wazne, powodzenia w poszukiwaniach , zabieganej mamusi napewno ten sprzecior pomaga.

Dona- nie jestem pewna czy myslimy o tym samym krzeselku dla pewnosci znajde jakies zdjecie Amelki na nim, ja bylam zadowolona z tej opcji, bo staly 4 takie same krzesla poprostu fotelik zaczal mi juz przeszkadzac I wynioslam go do piwnicy , nie uzywalam tego stolika doczepianego tylko Amelka siedzial juz bezposrednio przy stole, ale byla starsza ok. 17 m-cy SDC15418.jpg
a krem-mi napewno bedzie potrzebny za ok. 2 m-ce , moze juz bedziesz mogla doradzic


Na tym zdjeciu troche go widac
 

Załączniki

  • SDC15418.jpg
    SDC15418.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 56
Kaczuszka- w kanadzie wszyscy maja suszarki, pralki I suszarki kupuje sie w zestawach. Ale tutaj prad jest tani , a suszarki zuzywaja go sporo.
ciuchy sie nie kurcza (tylko nie susz welny) so jak wyprasowane:-) I bez zadnych klaczkow czy pylkow, wszystkozbiera sie we filtrze:-)
Nie wiem czy w Polsce sa produkty z naklejkami " Energy Star" czyli energooszczedne, w przypadku suszarki to wazne, powodzenia w poszukiwaniach , zabieganej mamusi napewno ten sprzecior pomaga.

Dona- nie jestem pewna czy myslimy o tym samym krzeselku dla pewnosci znajde jakies zdjecie Amelki na nim, ja bylam zadowolona z tej opcji, bo staly 4 takie same krzesla poprostu fotelik zaczal mi juz przeszkadzac I wynioslam go do piwnicy , nie uzywalam tego stolika doczepianego tylko Amelka siedzial juz bezposrednio przy stole, ale byla starsza ok. 17 m-cyZobacz załącznik 649532
a krem-mi napewno bedzie potrzebny za ok. 2 m-ce , moze juz bedziesz mogla doradzic


Na tym zdjeciu troche go widac
 
reklama
Ja na minutke, póki Filip śpi.
A jednak chorujemy. Wczoraj mały zaczął kaszleć inaczej tak z krtani ,wieczorem temp 39.3 pojechalismy na izbę przyjęć. Godzine czasu spedzilismy w gabinecie , przez całą tą godzine Filipek tak płakał ze chyba przez całe swoje życie tyle nie płakał:no: dostał zastrzyk rozkurczowy, na miejscu go inhalowaliśmy, dostalismy recepty i do domu. Ma zapalenie krtani, noc mielismy bardzo ciezką .

oho i juz pospane ,zajrze póżniej
 
Do góry