reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hejka wieczornie
u mnie bardzo intensywny weekend. dzisiaj koleżanka przyjechała z dziećmi i było plotkowo :)
Młody dzisiaj był bardzo marudny i tylko ręce... ogólnie zauważyłam że poniedziałki u nas są najtrudniejsze - przez weekend młody "rozpuszczany" przez m i ciągle w ruchu coś się dzieje, a w poniedziałek zawsze tylko ręce, baw się, nie chcę sam, nudzi się... :confused2: nie można nic zrobić...

U Was chrupki, biszkopty.... a my w tyle... kaszka sinlac dzisiaj i zjadł może z 5 łyżeczek ale szczęśliwy to nie był...

Aniaa gratki rocznicy - my w tym roku 13 - to już chyba zboczenie :rofl:

Sylka będzie dobrze - ja średniaczka też wcześnie musiałam oddać i lepiej to przetrwaliśmy niż ze starszakiem, który miał 2 lata (to było straszne). Teraz młody będzie miał rok jak pójdzie... Ostatnio byliśmy na festynie - ciotki wyściskały moich chłopaków, było super - prawie jak rodzina :tak:
 
reklama
A co tu tak cicho? :)

Witam sie porannie :) Kurcze po wczorajszym bieganiu chyba mi strzeliło kolano :( Ledwo chodze i az cala noga sie trzesie... Ehhh jakos mam pod gore z tym chudnieciem :(
 
hej !

u nas mega ciężki tydzień prawie za nami praaawie bo czytam ze ten skok to 4 tyg coś ma trwać jest tragedia poprzednie skoki to pikuś a generalnie to "jakie skoki?" ... o płacz lece
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Ciszaaaa :)

Mnie boli jajnik jak cholera :/ usiąść nawet nie mogę :(

Mieliśmy dziś zebrać siku Zosi do badania , ale wiecie że to nie takie łatwe?! Za pierwszym razem źle przykleiłam i wszystko poleciało w pampersa a za drugim podejściem było trochę w woreczku ale była też..... kupa! Nooo i trzeba próbować jutro :p

Idę jeść śniadanko, miłego dnia dziewczynki! :)
 
hej sloneczne!:-)

zeby taka pogoda w weekend byla...bo bez pogody nad morzem to kiepsko bedzie...

ciasto juz zrobilam (Chatka Puchatka:), teraz obiad przygotowuje i na zakupy bedziemy smigac,bo siostra ma urodziny i trzeba jej cos kupic... macie moze pomysly jakies? Siostra ma 21 lat, studiuje architekture i lubi sloneczniki:-)

p.s. a moj Areczek dzisiaj wafelka od loda lizal sobie i tak mu smakowal,ze az strach bylo mu zabierac:-D
 
Ostatnia edycja:
Kochane "dajta" jakis pomysł na książkę gdy młody nie stęka (kiedys sie śmiał i gaworzyl) pragnę sie zresetować macie cos "lekkiego" ??
 
ja czytam jako "cos lekkiego" Katarzyny Grocholi ksiazki...ale nie wszystkim pasuje jej styl pisania...

czy ktoras z Was robi albo slyszala o imprezie na pół roku dziecka?

bo wlasnie czytalam o tym i tak sie zastanawiam czy zrobic..bo chrzestni i tak co miesiac przyjezdzaja z prezentem:-)
 
Anbas wspolczuje kolana. Zawsze zanim zavzniesz biegac cwiczyc zrob pozadna rozgrzewke ;)


Pustiszi wspolczuje skoku .. u nas tez lepia ale przez zeby..zaczely sie kwasne odparzajace kupki ..no i co chwile pobudki w nocy.

Monika ale cyrki z tymi siusiami haha. Ja nigdy nie badalam moczu moich dzieci.. witamy w uk ..

Kasia a jak sie robi chatke pichatka ??

Pustidzi ja ostatnia ksiazke jaka czytalam to 50 twarzy greya haha... tylko po tym moga byc dzieci :D

Kasiu ale masz fajnych chrzestmych ;) jak przyjezdzaja i tak to moze zrob jakis torcik czy co tam ;)
Ja nie robie bo wlasnie zaczelam diete a potem resztki zjadam ja ;(

Dobra chwale sie o podnoszw sie na duchu ze w koncu dzis po wielkich wojach z moja glowa cialem czy czm tam... zazelam cwiczyc ;) odrazu usmiech na twarzy i wieczorem powtarzam ;)

Emilowi zeby ida pelna geba... u nas chyba wszystki na raz chca wyjsc ;( biedny sie meczy ..tzn jego cycus ratuje i ssie sobie co chwile czymasuje dziaselka ..gorzej z moimi sutkami bo bola... ale coz zycie ;)

Dobra zmykam sprzatac w domu bo przez czas kiedy nie cwiczylam prawie nie sprzatalam i zaroslismy brudem..
 
Pustiszi, łączę się w bólu, Maciek zrobił się NIE DO ZNIESIENIA, nawet kanapek sobie nie mogę zrobić bo drze pysia z bujaka, żeby go wyjąć, chwili sam nie chce posiedzieć :baffled: a czytałaś coś Emilly Giffin?


Akuku, gratuluję powrotu do ćwiczeń!

Kasia, ja nie słyszałam o takiej imprezie.

Kaczuszka, przemyśleliśmy z mężem sprawę i zapisałam małego na konsultację do dr Wyrzykowskiego. Prywatnie, bo na nfz nie ma już terminów do końca roku:szok::wściekła/y:
 
reklama
Ja przyłączam się do Pustiszi.U nas to samo z Zośką....Jest prze słdłodka i oólnie to złote dziecko ale od paru dni zrobiła się ojjjjj....(Pustiszi te z 12 chyba tak teraz mają:-D)

Wczoraj byliśmy u okulisty i mamy skierowanie na odtykanie tego kanalika łzowego(pod znieczuleniem ogólnym i muszę położyć się z nią na oddział)

Ogólnie mamy tearz pod górke-Kuba całe noce nam beczy...nie znamy przyczyny,a jest to taki żałosny płacz że aż go szkoda...i mówi że nic go nie boli...

Ja cały czas borykam się z moimi nerami i złymi wynikami moczu-mam rozkruszać ale musze mieć do tego jałowy mocz a to u mnie chyba nie realne:-(

no po prostu ostatnio to wszystko na diabła...



Sylka ja też za tym 10 lub 11;-)
 
Do góry