reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrzynanie zębów - ile może trwać ?

Gocha9393

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Lipiec 2023
Postów
35
drogie Mamusie . Dwa miesiące temu mieliśmy wizytę u stomatologa ( dziecko ma teraz 10 msc ) , Pani doktor powiedziała , ze widać dwa górne zabki , które niedługo wyjdą …. Mijaja 2 msc , a zabki nadal nie wyszły . Ile może trwać wyrzynanie ? Syn od paru tygodni budzi się co chwile , ciagle cyc , w nocy najgorzej 😄wiedziałam , ze zeby trochę idą , ale zeby aż tyle ?
 
reklama
drogie Mamusie . Dwa miesiące temu mieliśmy wizytę u stomatologa ( dziecko ma teraz 10 msc ) , Pani doktor powiedziała , ze widać dwa górne zabki , które niedługo wyjdą …. Mijaja 2 msc , a zabki nadal nie wyszły . Ile może trwać wyrzynanie ? Syn od paru tygodni budzi się co chwile , ciagle cyc , w nocy najgorzej 😄wiedziałam , ze zeby trochę idą , ale zeby aż tyle ?
Mojemu też tak powoli wychodzą. Górne jedynki wychodziły przez dwa miesiące... Teraz męczymy dwójki. Problemy ze snem i ciągłe cycanie tak jak u Was ;) Mam wrażenie, że dolne zęby wychodzą dużo szybciej i w mniejszych cierpieniach, ale może to dlatego, że są trochę mniejsze.
 
Słyszałam te legendy, że dziecko jest rozdrażnione 3 dni przed i 3 dni po. U nas też to ciągnie się tygodniami. Chyba nie ma reguły, trzeba przetrwać. Teraz czekamy na trójki, które było już niby widać ponad miesiąc temu, a nadal się ukrywają 😆
 
U nas też ciagnie się tygodniami. Też mała ma 10 miesięcy, czekamy na górne jedynki. Są kłopoty ze snem i pobudki, ale i tak nie jest jakoś tragicznie. Może dlatego, że rozciąga się tak w czasie...? Jedynki dolne wyszły nam ok. 8 miesięcy.
 
drogie Mamusie . Dwa miesiące temu mieliśmy wizytę u stomatologa ( dziecko ma teraz 10 msc ) , Pani doktor powiedziała , ze widać dwa górne zabki , które niedługo wyjdą …. Mijaja 2 msc , a zabki nadal nie wyszły . Ile może trwać wyrzynanie ? Syn od paru tygodni budzi się co chwile , ciagle cyc , w nocy najgorzej 😄wiedziałam , ze zeby trochę idą , ale zeby aż tyle ?
U córki miały zaraz wyjść dolne 1ki jak miała 4 miesiące. Wyszły jak miała 9. Obecnie walka z górnymi 2mi które od 2 miesięcy "zaraz wyjdą" a mam wrażenie, że 4ki dolne które też idą wyjdą szybciej
 
Ile ?! 5 miesięcy ?! O matko jedyna
Zatrzymywało się i rosło i tak cały czas. Jej wyszły dolne 1ki w odstępie tygodnia. Górne 1ki tego samego dnia. Dolne 2ki różnica ponad miesiąc. Górne 2ki na równo wyglądają od miesiąca jakby miały tylko cieniutkie dziąsło do przebicia
 
reklama
Nam czwórki wyżynały się 4 bite miesiące.
Dziąsła na zmianę czerwone i napuchnięte i znowu cisza.
I znowu ślinotok jak z odkręconego kranu na full i no dosłownie teraz na bank wyjdą bo dziąsła opuchnięte a jednocześnie aż widać jak na dłoni te białe ząbki pod spodem !
... i znowu cisza.
I znowu jazdy i znowu cisza...
4 miesiące 🥴🥴🥴
 
Do góry