reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014

Ewuniek85

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2011
Postów
49
Miasto
Zielona Góra
Witam serdecznie, są tu mamy mające termin na styczeń 2014? Ja robiłam test 5 maja i wyszła cieniutka kreseczka, ale przedwczoraj byłam u gina i już mam zdjęcie mojej fasolki. Jestem bardzo szczęśliwa:) Mam termin na 13 stycznia.

Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, że wkrótce jakaś mama 2014 do mnie dołączy:) :-)
 
reklama
heja! postanowilam sie odezwac choc sama na razie nie wiem jak to jest ze mna:) tzn jestem juz 4 dni po terminie okresu. w niedziele wieczorem test po 5 min pokazal blada jasna druga kreske. dzis rano zrobilam inny i juz drugiej kreski nie bylo. tak wiec czekam dalej, za dwa tyg umowilam sie do lekarza bo u mnie w pierwszej ciazy jak bylam w 6 tyg to jeszcze nic nie bylo widac!
 
Beti1986 ja robiłam test przed terminem miesiączki i wyszła mi bada kreseczka, normalnie cień który widziałam pod kątem:) w dodatku pojawił się po kilkunastu minutach i zauważył go mój maż, gdyż zostawiłam test na pralce (zapomniałam go wyrzucić) także najlepiej isć do lekarza, ja poszłam do 2 na NFZ i żaden nic nie widział, ale do mojego Labera jak poszłam to od razu zobaczył:)to był koniec 4 tygodnia.
Życzę powodzenia:) może zrób jeszcze inny test? Mi kreska pokazała się dosyć późno i z każdym dniem była odrobinę ciemniejsza, łącznie zrobiłam 5 testów - tyle miałam w opakowaniu:)
Wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że wkrótce będziesz taka szczęśliwa jak ja:) do tej pory jeszcze ciężko mi uwierzyć, ze się udało:-) Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
To w takim razie trzymam kciuki za miesiąc. Na pewno się uda. Ja starałam się w sumie od marca i udało się już w kwietniu. W marcu najprawdopodobniej źle wyliczyłam owulację sugerując się tylko kalendarzykiem. W kwietniu zakupiłam testy owulacyjne i powiedziałam sobie, że teraz musi się udać i udało się. Wg testów owulację miałam 5 dni później niż wykazywał kalendarzyk. Polecam Ci testy owulacyjne, są bardzo tanie i jest ich dużo w opakowaniu, a w gratisie dostałam 5 testów ciążowych!;) Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie będziesz długo czekać na "drugą kreseczkę":D:-)
 
tylko, ze my sie wcale nie staralismy w tym miesiacu:) samo wyszlo i juz po pierwszym zaskoczeniu zaczelam sie cieszyc i juz nawet w myslach przemeblowywalam pokoj dzieci hehe, do lekarza tez sie zdarzylam umowic no ale nic. wynik tego jest taki, ze obgadalismy i stwierdzilismy, ze w tym miesiacu sprobujemy tak na serio. to tak pierwszy raz w zyciu bo pierwszy synek tez sie tak pojawil z nienacka :)
 
Moje pierwsze dziecko też z nienacka:) Taka niespodzianka od losu:-) Za to teraz świadomie, bardzo chciałam mieć drugie dziecko przed 30, zresztą jak ma się już jedno to z drugim jest już łatwiej. Nie wiem co będzie za kilka lat, czy będę mieć pracę czy nie i stwierdziłam, że to dobry moment, bo za kilka może bym się nie zdecydowała. A tak będę mieć 2 bąble:) Coś pięknego. Życzę powodzenia
 
reklama
reklama
Do góry